Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 11 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde abiyelerin ne kadar önemli olduğunu hepimiz az ya da çok biliyoruz. Tesettürlü bir bayanın özel davetlere ya da gecelere katılırken olabildiğince şık görünmesi için en önemli yardımcı tesettür abiyeler olacaktır.

Tesettür abiyeler ise eğer kendi vücut ölçüleriniz yani kısacası bedeninize uygun bir şekilde seçilirse tam anlamıyla istediğiniz güzel görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Aksi halde görsel olarak istediğinizin çok uzağında bir sonuç elde edeceksiniz.

Vücut hatlarınıza uygun olarak seçilmeyen bir abiye, sizleri ciddi manada kötü gösterecektir. Son dönemde abiyeler alanında en çok tercih edilen renklerden birisi olarak ise zümrüt yeşilinin öne çıktığını söyleyebiliriz.

Yarasa Kol Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Yarasa Kol Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Zümrüt yeşili tesettür abiye modelleri arasında dantel işlemeli abiyelere göz atmanız gerekiyor. Bu modeller ilk olarak incelemeniz gereken zümrüt yeşili abiye modelleridir. Görüntü itibariyle zümrüt yeşili gibi asil bir rengin kendini belli etmesi ve görüntüsünün olabildiğince dikkat çekici hale gelmesinde dantelli zümrüt yeşili abiyeler her zaman için ilk tercih olacaktır. Sonuçta dantel detayı da fazlasıyla zarif bir görüntüye sahiptir.  Tıpkı zümrüt yeşili rengi gibi.

Zümrüt yeşili tesettür abiye modelleri içinde diğer bir model ise tüllerle bezenmiş zümrüt yeşili abiye modellerdir. Tül detayları sayesinde zümrüt yeşili renginin vurgulanması sağlanabilmektedir.