Zümre Yeni Sezon Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 26 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Zümre bu sezona damga vurmaya hazırlanan bir marka. Hemen her ürününde belli bir kaliteyi bizlere sunan Zümre, tunik konusunda da aynı düzeyde başarılı görünüyor. 2018 senesi için dizayn edilen tunikler görüntüleri itibariyle çok başarılı modellerden oluşuyor.

Hardal ve Siyah Zümre Tunik Modelleri

Hardal ve Siyah Zümre Tunik Modelleri

Zümre tunik modelleri ilk bakışta kalitesini ortaya koyan, şıklığın ve zarafetin ön planda tutulduğu ürünlerle dikkat çekiyor diyebiliriz. Zaten bu sene Zümre’nin ne denli iddialı çalışmaların altına imza attığını biliyoruz ve tesettür tunik konusunda da kalitesini ortaya koymuş durumdalar.

Özellikle de hardal rengi tunikleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Hardal rengi tunikler nasıl bir kaliteden ve şıklıktan söz ettiğimizi daha net şekilde anlamanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra dantel detaylı sarı renkteki tunikleri de çok başarılı şekilde ele alan Zümre, bu sezonun sokak modasına etki edebilecek tarzda bir koleksiyon ile karşımıza çıkmış durumda.

Zümre tunik modelleri çift renkli ürünlerin sıkça bulunduğu bir koleksiyona sahip diyebiliriz. Siyah ve kırmızı ya da hardal ile siyah gibi birbiriyle uyumlu olan renkler bir arada kullanılarak çok zarif sonuçlar elde edilmiş durumda. Aynı şekilde tuniğin ön kısmında kullanılan tek bir tane cep detayı da çok dekoratif bir görünüm elde edilmesini beraberinde getirmiş durumda. Kısacası eğer ki yeni bir tesettür tunik arıyorsanız bu noktada en ideal tercih Zümre’nin modelleri olacaktır.