Zümre Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin önemli markaları her sene olduğu gibi bu sezon da yeni modelleri ile piyasada boy göstermeye başladı. Gösterişli defilelerle tanıtılan modeller, şimdiden birçok tesettürlü bayanın ilgisini çekmeyi başardı diyebiliriz.

Saks Mavisi Güpürlü Elbise 2018 Zümre Tesettür Giyim Modelleri

Saks Mavisi Güpürlü Elbise Zümre Tesettür Giyim Modelleri

Sektörde yer alan ve ciddi manada prestij sahibi markaların çıkarttıkları modeller, bayanların her daim favori ürünlerini oluşturuyor ve bu noktada yeni yıla en iddialı giriş yapan isim olarak Zümre’den söz edilebiliyor. Marka, yeni yılda hem fiyatlar hem de kalite bakımından size maksimum düzeyde getiri sağlıyor. Cebinizde çok fazla para çıkartmadan da kaliteye sahip olmak istiyorsanız eğer Zümre tam da size göre diyebiliyoruz.

Zümre tesettür giyim modelleri kendine has yapısı ile dikkat çekiyor. Birçok modeli gündelik yaşamda başkalarının üzerinde göremeyeceğiniz garanti edebiliriz. Hardal renginin kullanıldığı tunikler son derece başarılı bir ürün olmuş diyebiliriz. Tuniğin omuz kısmında kullanılan dantel detayları sayesinde çok daha modern bir görüntü elde edilmiş gibi görünüyor.

Zümre tesettür giyim modelleri elbise açısından da size piyasadaki en iddialı modelleri sunuyor. Özellikle saks mavisinin kullanıldığı güpürlü elbiselere mutlaka göz atmalısınız. Güpür detayları elbise hoş bir hava katarken kullanılan saks mavisi renk, size şıklığı armağan edecek gibi görünüyor. Eğer ki özel bir davete gidiyorsanız bu tarz bir elbise, size gecenin en şık bayanı ünvanını getirebilir.