Yuvarlak Yüz Şekilleri İçin En İyi Başörtüsü Sarma Teknikleri

Eşarp kategorisine 5 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Çoğumuz sürekli olarak başörtüsü takmanın ve sarmanın yeni yollarını arıyoruz, ancak aynı zamanda yüz şekillerimiz için en iyi ve en güzel başörtüsü stillerini de arıyoruz. Bu nedenle, bugün yuvarlak yüz şekillerine odaklanıyoruz ve size yuvarlak yüzler için en iyi başörtüsü stillerini gösteriyoruz. Yuvarlak yüzler gerçekten çok güzel ve pek çok başörtüsü yuvarlak yüzlere yakışıyor, ancak bazılarımız hala birini seçmekte zorlanıyoruz, o yüzden size yardım edelim. Yuvarlak yüzlerin genişliği uzunluktan fazladır ve daha küçük ve daha kısa görünebilirler. Yuvarlak yüz şekillerine sahip kişilerde de daha dolgun yanaklar vardır. İşte yuvarlak yüz eşarp bağlama yöntemleri;

Yuvarlak Yüzler İçin Basit Temel Başörtüsü

Günlük görünümünüz için geleneksel, sade bir başörtüsü sargısı istiyorsanız, altında bandana veya kordon olmadan basit bir şal takmaktan daha iyi bir şey yoktur. Bu stil yuvarlak bir yüz için harikadır çünkü daha fazla tanım sağlar ve yuvarlaklığın güzelliğini vurgular. Daha şık bir öğleden sonra görünümü için kare şeklinde bir başörtüsü de tercih edebilirsiniz.

yuvarlak yüz eşarp bağlama

Yuvarlak Yüzler İçin Gevşek Başörtüsü Stili

Gevşek başörtüsü örtüleri gerçekten popüler ve moderndir. Altına bir bandana takın ve sizin için hangisi daha rahatsa başınızı zahmetsizce gevşek bir şekilde sarın. Çok fazla bandana göstermeyebilirsiniz. Ayrıca gevşek sargılar için keten, pamuk veya şifon gibi kumaşları tercih edin. Satenden kaçınmaya çalışın.

Yuvarlak Yüz Şekilleri İçin Sarık Sargı

Gündelik kıyafetleriniz ve akşam tarzınız için modaya uygun sargılar arıyorsanız, önünde bir düğümle bağlanmış olsun, türban sargısı denemenizi gerçekten tavsiye ederiz, bu sadece başın etrafını basit bir şekilde sarar veya bir tarafa sarılır. Hepsi yuvarlak yüz eşarp bağlama şekillerinde gerçekten harika görünebilir.

 

Etiketler : , ,