Tunikler

Tesettür Giyimde Tunik Neden Çok Tercih Edilir?

Tunikler kategorisine 17 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.
Tesettür Giyimde Tunik Neden Çok Tercih Edilir?

Tesettür giyimin en önemli parçaları arasında gösterilen tunikler son dönemlerde çıkan modeller ile göz doldurmaya devam etmektedir. Tesettür giyimin adeta vazgeçilmezi olan tunikler hakkında bazı püf noktalara da dikkat edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Sizlere bu yazımızda Tesettür Giyimde Tuniğin neden en çok tercih edilen kıyafet olduğu konusundan bahsedeceğiz. Günümüzde tesettür giyime dair üretim yapan firma sayısının […]

Devamını Oku

Hakim Yaka Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 5 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.
Hakim Yaka Sarı Tuay Karaca Kap Modelleri

Tunikler tesettür giyimin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Çok sayıda tesettürlü bayan için gündelik yaşamda kullanılması en doğru olan kıyafetler arasında gösterilir. Hem çok rahattır hem de görüntü olarak başarılı sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Bayanların bu yüzden tesettür tuniklere yoğun bir ilgi gösterdiğini söylemek mümkündür. Fakat tunik modelleri içinde bir model diğerlerine nazaran son dönemde daha […]

Devamını Oku

Hijab United Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 28 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Mint Hijab United Tunik Modelleri

Tesettür giyimde sürekli olarak belli başlı markalardan giyinmek sizleri de sıktıysa eğer size bir öneride bulunacağız. Hijab United gibi kaliteli ve rahat modeller üreten markalar sayesinde alışveriş yaptığınız markaları çeşitlendirmeniz sizler içinde iyi olacaktır. Bu senenin en trend markalarından birisi haline gelen Hijab United sayesinde sizde farklı kombinler yapabilir ve tam da istediğiniz şıklığa ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Doque Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 27 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Ekose Desenli Somon Doque Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde tuniklerin etkisin her geçen gün biraz daha artıyor. Piyasaya sunulan kaliteli modeller tesettürlü bayanların tuniklere olan ilgisini arttırdığı gibi, kombinlerin de çok daha şık ve zarif görünmesini beraberinde getiriyor. Bu noktada Doque gibi isimlerin de hakkını teslim etmek gerekiyor.

Devamını Oku

Burcum B.C.C. Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 8 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Fermuar Detaylı Pembe Burcum B.C.C. Tunik Modelleri

Tesettür giyimin parlayan yıldızlarından olan Burcum B.C.C. alışık olduğumuz tarzların dışına çıkarak yeniliklere daha açık olmamız gerektiğini bizlere hatırlatıyor. Bu senenin sokak modasındaki en aktif isimlerden olan Burcum B.C.C. özellikle tunik modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarabiliyor.

Devamını Oku

Deniz Akdağ Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 2 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Hardal Rengi Deniz Akdağ Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür tunikler son dönemde bir hayli popüler ve tuniklere bu kadar ilgi olmasında Deniz Akdağ gibi markaların önemli pay sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Tunikleriyle son yıllara damgasını vuran isim, bu sene de aynı başarıyı sergileyerek sektördeki en iyi üreticilerden birisi olduğunu herkese göstermiş durumda.

Devamını Oku

Nur Banu Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 30 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Somon Nur Banu Tesettür Tunik Modelleri

Moda sektörü sürekli olarak değişen bir yapıya sahip olsa da kimi ürünlerin eskimeyenler kategorisine dahil edilebileceğini belirtmeliyiz. Trendler ve akımlar değişmesine rağmen, tunikler gibi bazı ürünlerin çağa ayak uydurabiliyor oluşu önemli bir ayrıntı. Tesettürlü hanımlarında beğenisini kazanan tunikler, hem kullanışlı olması hem de kaliteli bir görsellik sunması sayesinde her daim popüler ürünlerden birisi olmayı başardı.

Devamını Oku

Zümre Yeni Sezon Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 26 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Yeşil Payetli Zümre Tunik Modelleri

Zümre bu sezona damga vurmaya hazırlanan bir marka. Hemen her ürününde belli bir kaliteyi bizlere sunan Zümre, tunik konusunda da aynı düzeyde başarılı görünüyor. 2018 senesi için dizayn edilen tunikler görüntüleri itibariyle çok başarılı modellerden oluşuyor.

Devamını Oku

Modasty Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 20 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Lacivert Tunik Modasty Tunik Modelleri

Son dönemde tesettür giyimin en çok öne çıkan ismi olarak Modasty örnek gösterilebilir. Özellikle tunik modelleriyle sokak modasına şimdiden etki eden marka, bu sezonun en iddialı isimleri arasında yer aldığını ispatlamış durumda.

Devamını Oku

Tuğba Venn Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 16 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Şık Tuğba Venn Tunik Modelleri

Tesettür giyimde olmazsa olmazlar arasında giren tunikler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de çok popüler. Özellikle Tuğba Venn gibi bir marka tarafından üretildiğinde daha da güzel sonuçlar elde edebilmek mümkün. İşte tam da bu yüzden ilk fırsatta Tuğba Venn’in tuniklerini incelemenizi öneriyoruz.

Devamını Oku