Kap

Tesettür Giyimde Kap Modelleri

Kap kategorisine 29 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.
Tesettür Giyimde Kap Modelleri

Günümüzde birçok firma sonbahar aylarının yaklaşması ile birlikte kap ve kaban modellerini piyasaya sunmaya başlamıştır. Çeşitli kreasyonlara sahip olan kap modelleri çeşitliliği ve uygun fiyatları ile birlikte pek çok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Fakat çeşitliliğin bu kadar çok olması ve fiyatların uygunluğu modelin seçimi konusunda birçok tesettürlü hanımında seçimde kararsız kalmasına neden olmuştur. Sizlerde kap modelleri […]

Devamını Oku

Kot Kap Modelleri

Kap kategorisine 6 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.
Kapişonlu Koyu Mavi Kot Kap Modelleri

Tesettür giyimin olmazsa olmazları olarak kabul edilen kaplar, kaliteli ve zarif görünümü sayesinde tesettürlü bayanların ilgisini üzerine toplayı başarıyor. Özellikle bu sene kap modeller içinde kot ürünlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Hem daha doğal bir görünüme sahip olabilmek hem de şıklıktan ödün vermemek adına kot kapları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Kayı Kızları Özel Tasarım Kap Modelleri

Kap kategorisine 3 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.
Zarif Kayı Kızları Özel Tasarım Kap Modelleri

Kaplar tesettürlü hanımlar için her daim çok önemli bir ürün olmayı başarmıştır. Yılın her dönemi tesettürlü hanımların tercihi olan kapların zarif ve şık görünümü sayesinde kombinlere farklı bir hava kattığını da göz önünde bulundurduğumuzda, ne kadar önemli bir ürün olduğunu daha net görebiliyoruz.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri

Kap kategorisine 15 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Metal Tokalı Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri

Tesettürlü bayanlar olabildiğince şık ve zarif kombinler yapmak istiyorlar. Bu konuda eskiye nazaran çok daha şanslı olduklarını da belirtmeliyiz. Çünkü, eskiden belli başlı markalar ve belli başlı modeller mevcuttu. Alternatifler elbette vardı fakat bunları bulabilmek, ulaşabilmek bir hayli zor oluyordu.

Devamını Oku

Doque Kap Modelleri

Kap kategorisine 7 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Mevsimlik Lacivert Doque Kap Modelleri

Tesettür giyimin en başarılı markalarından birisi olan Doque, yeni sezonda da son derece iddialı görünüyor. Özellikle kap modelleriyle herkesin ilgisini çeken marka bu sene adından en fazla söz ettirecek isimlerin başında yer alıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Butik Simge Kap Modelleri

Kap kategorisine 8 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Sarı Butik Simge Kap Modelleri

Tesettürlü hanımların dışarı çıkarken hem kendilerini hava şartlarından koruyacak, hem de görsel açıdan zarif bir görünüm kazandıracak olan kıyafetlere bir ilgisi olduğunu söyleyebiliriz. Birçok yerde dış giyim olarak adlandırılan bu ürün grubu içerisinde en çok dikkat çeken parça olarak kapları örnek gösterebiliriz. Kapların zarif bir görüntüye sahip oluşu bu noktadaki en büyük avantajlardan birisidir diyebiliriz.

Devamını Oku

Hijab United Yeni Sezon Kap Modelleri

Kap kategorisine 1 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Buz Mavisi Hijab United Kap Modelleri

Tesettür giyimin en prestijli markalarından birisi olarak kabul edilen Hijab United, kaliteli modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Yaz sezonu için tasarlanan kaplarıyla gene sokak modasına hükmedecek olan marka, son derece iddialı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Al-Marwah Kap Modelleri

Kap kategorisine 2 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Yeni Sezon Al-Marwah Kap Modelleri

Tesettür giyim sektöründe bazı markalar var ki tüm ürünlerinde kalitesini ortaya koyabiliyor. Bunun başarmak cidden çok zor ve bunu yapabilen marka sayısı da az. Fakat bunlar içerisinde en başarılı olanlardan bir tanesi olarak Al-Marwah örnek gösterilebilir. Bu senenin en popüler markalarından birisi olmayı başaran Al-Marwah, her ürünü ile beğenilmeyi başarıyor.

Devamını Oku

7 İklim Kap Modelleri

Kap kategorisine 24 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Vişne 7 İklim Kap Modelleri

Tesettürlü hanımların yaptıkları kombinleri incelerseniz eğer son dönemde bazı kıyafetleri sıklıkla kullandıklarını görebilirsiniz. Hanımların belli başlı kıyafetlere eğilim içerisinde oluşu, bu kıyafetlerin kalitesini ortaya koyan en güzel örnek diyebiliriz. Tesettürlü hanımların son dönemdeki gözde kıyafetlerinden birisi olan kap, başarılı bir görüntü elde etmek isteyenlere önerebileceğimiz ürünlerden birisidir.

Devamını Oku

Selam Kap Modelleri

Kap kategorisine 16 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Sade Lacivert Selam Kap Modelleri

Son yıllarda biraz olsun modayı takip ediyorsanız eğer kap modellerinin çok fazla tercih edilmeye başladığını sizlerde fark etmişsinizdir. Tesettür markalarının hemen her koleksiyonunda kaplara yer veriyor oluşu bu yükselişte önemli bir etken konumunda. Eskiye nazaran daha kaliteli ürünler bulabiliyor oluşunuz sizlere de büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor. Selam, tesettür giyim sektöründe yükseliş içerisinde olan bir […]

Devamını Oku
1/3123