Bluz

Al-Marwah Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 12 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.
Ekru Al-Marwah Bluz Modelleri

Al-Marwah geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de son derece iddialı görünüyor. Tesettürlü bayanlara farklı tarzlarda ürünler sunan marka, 2018 senesine bluzlarıyla damga vuracak gibi görünüyor. Birbirinden şık ve kaliteli modeller ile tesettürlü bayanların şimdiden ilgisini çeken Al-Marwah, sokak modasının iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Devamını Oku

Yeni Sezon Puane Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 22 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Açık Mercan Puane Bluz Modelleri

Tesettürlü hanımların şık bir kombin yapabilmek adına ellerinde geniş bir ürün çeşitliliği yer alıyor diyebiliyoruz. Aynı şeyi birkaç sene önce söylemek ise maalesef mümkün olmuyordu. Günümüzde tesettür giyim sektörünün gelmiş olduğu nokta, kaliteli markalar ve kaliteli modeller noktasında çok daha zengin bir ürün yelpazesine ulaşmamızı sağlamış durumda.

Devamını Oku

Yeni Sezon Armine Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Fermuar Detaylı Yeni Sezon Armine Bluz Modelleri,

Bluzlar farklı yerlerde kullanıma imkan sağladığı için bayanlar tarafından cidden çok sevilen bir üründür. Aynı bluzu ister gündelik yaşamda dışarı çıkarken, isterseniz işe giderken ya da özel bir davete giderken kullanabilirsiniz. Yapılacak olan kombine uyum sağlama özelliği bulunan bluzları tercih etmek isteyenler için ise ilk olarak bakılması gereken yer Armine mağazalarıdır.

Devamını Oku

Yeni Sezon Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 5 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
İşlemeli Yeni Sezon Tesettür Bluz Modelleri

Tesettürlü bayanlar için gün içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmek çok önemlidir. Eğer ki rahat şekilde hareket edemiyorsanız yaptığınız kombinin şıklığı ya da güzelliği hakkında konuşmak saçma olacaktır. Çünkü, ne kadar başarılı olursa olsun kendinizi rahat hissedemediğiniz bir kombin sizleri mutlu etmeyecek aksine hoşnutsuz bir ruh haline bürünmenize neden olacaktır.Bu noktada da kombin yaparken seçeceğiniz […]

Devamını Oku

Armine Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Şubat, 2019 tarihinde eklendi.
Fuşya Armine Bluz Modelleri

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de tartışmasız tesettür giyimin en iddialı ismi haline gelen Armine, son olarak bluzlarını tanıtarak tesettürü bayanların yüzünü güldürmeyi başardı. Kaliteli, şık ve zarif görünümdeki modeller birçok bayanın ilgisini çekmeye başladı ve kombinlerde de Armine etkisi rahatlıkla görülebiliyor.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 1 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.
Yakası Dantelli Kırmızı 2018 Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

2018 senesinin yaz trendlerine bakıldığında dantelli bluzların ön plana çıktığını görebiliyoruz. Dantelli bluzlar tesettürlü bayanların aradıkları dikkat çekici ve şık görüntüyü onlara kazandırıyor ve ortaya başarılı sonuçların çıkmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 15 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.
Şık Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Desenli tesettür bluzlar bu senenin en önemli trendlerinden birisi konumunda. Tesettürlü bayanların yaptıkları kombinlerde bluzlara sıklıkla tercih ettiğiniz görünüyoruz fakat bu bluzlar içinde de desenli olanlar en popülerlerden birisi diyebiliriz.

Devamını Oku

Kayra 2018 Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 14 Mart, 2018 tarihinde eklendi.
Ekru Kayra 2018 Bluz Modelleri

   Etrafınızdaki tesettürlü hanımların yaptıkları kombinlere biraz olsun göz atarsanız eğer, bluzların ne kadar çok tercih edildiğine daha net şahit olabilirsiniz. Son yıllarda sektörün eskimeyen ve modası geçmeyen yegane parçası haline gelen bluzlar, kaliteli markalar sayesinde çok daha işlevsel bir hal aldı diyebiliriz. Birçok markanın özel olarak koleksiyonlar ürettiği bluzlar konusunda belki de en tecrübeli […]

Devamını Oku