Abiyeler

Tesettür abiye modelleri ile sizlerde abiye giyimin gerekli olan yerlerde şık ve yeni sezon abiye modellerine sitemiz üzerinde inceleyebilirsiniz.

Ayrıca tesettürlü abiye üretimi yapan markaların yeni sezon abiye modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 21 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.
Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

Tesettür giyimde abiye modelleri son dönemlerde kadınların oldukça beğendiği ve takdir ettiği kıyafetler arasında yerini almıştır. Yaz ve sonbahar aylarının yaklaşması ile birlikte abiye modellerine olan ilgide oldukça artmıştır. Çeşitli modeller ve renklerde piyasaya sürülen abiye modelleri pek çok kadın tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlerde 2020 modasında oldukça ses getiren abiye modelleri hakkında araştırma […]

Devamını Oku

Huşe Giyim Tesettür Modelleri

Abiyeler kategorisine 31 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
Mavi ve Kırmızı Huşe Giyim Tesettür Modelleri

Tesettür giyimde son dönemlerde faaliyet gösteren kaliteli markalar sayesinde bayanların yüzleri gülmeye ve istedikleri tarzlarda kıyafetleri bulmaları sağlanıyor. Eskiden çok kısıtlı ve çeşitliliğin neredeyse hiç olmadığı bir alan iken günümüzde çok daha geniş çaplı ve milyonları ilgilendiren, milyonların takip ettiği bir sektöre dönüşmüş durumdadır.

Devamını Oku

Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 11 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.
İşlemeli Zümrüt Yeşili Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimde abiyelerin ne kadar önemli olduğunu hepimiz az ya da çok biliyoruz. Tesettürlü bir bayanın özel davetlere ya da gecelere katılırken olabildiğince şık görünmesi için en önemli yardımcı tesettür abiyeler olacaktır.

Devamını Oku

Tesettür Balo Kıyafeti Modelleri

Abiyeler kategorisine 12 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Gösterişli Tesettür Balo Kıyafeti Modelleri

Genç kızların hayalini kurduğu belli sayıda özel gün vardır. Bunlardan ilki evlilik gibi kutsal bir olayın gerçekleştiği gündür. Diğeri ise okuldan mezun olmalarını kutladıkları balolardır. Balo, genç kızlar için son derece önemli bir organizasyondur ve hayatları boyunca sadece bir ya da iki defa yaşayabilecekleri bir şey olduğu için ifade ettiği anlamda farklı olacaktır.

Devamını Oku

Mileny Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 4 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.
Uzun Mileny Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyeler her geçen gün biraz daha farklılaşıyor ve tarz değiştirmek isteyenler için son derece güzel modeller piyasadaki yerlerini alıyorlar. Bayanların tarzlarını değiştirmek konusunda yapabilecekleri ilk şey, kaliteli bir markanın ürünlerini tercih etmek ve bu ürünler arasında her gün görmeye alışık olmadığımız tarzda ürünlere yönelmek olmalıdır.

Devamını Oku

Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 10 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.
Gold Rengi Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyeler son dönemde çeşitliliğin giderek arttığı bir alan ve tesettürlü bayanların artık daha kolay şekilde istedikleri ürüne ulaşabildikleri bir sektör. Son dönemde ön plana çıkmaya başlayan pelerinli tesettür abiyeler ise bu senenin trendlerinden birisi. Pelerin detayı sayesinde daha zarif ve iddialı sonuçlar elde etmenize imkan sağlayan modelleri çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Devamını Oku

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 3 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Katılacağınız davetlerde giyebileceğiniz romantik ve zarif tasarımlar arıyorsanız ve tesettürlü bir bayansanız, dantelli tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Şık dantel işlemeleri ile gece davetlerine uygun bir tarz yaratan dantelli abiyelerde siyah en çok tercih edilen renk olsa da, diğer tüm renklerde de dantelli abiye tasarımlara sıkça rastlıyoruz. Romantik görüntüsü, modern duruşu ve zarif hali ile […]

Devamını Oku

Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri

Abiyeler kategorisine 30 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Büyük Beden Tesettür Takımı

Tesettür giyimde oldukça çok tercih edilen elbise, abiye, tunik ve ferace gibi modellerin bedenini bulmak birçok kişi için büyük bir problemdi. Günümüzde ise bu problem giderilerek yerini her bedenden bulabileceğiniz şık ve zarif tesettürlü elbiselere bırakmıştır. Giyim sektörü özellikle tesettürlü hanımlar için son dönemlerde büyük beden giyime önem vermeye başlamış ve birbirinden güzel modellerin ortaya […]

Devamını Oku

Pınar Şems Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 17 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.
Beli Nakışlı Pınar Şems Abiye Modelleri

Tesettürlü hanımların belki de giymekten en fazla keyif aldıkları kıyafetler abiyelerdir. Görüntüsü itibariyle son derece iddialı olan abiyeler, özel günlerde giyildiğinden ötürü hanımlara farklı bir hava katar. Fakat şu an için piyasada gerçek manada başarılı bir abiye bulmak zor diyebiliriz.

Devamını Oku

Mevra Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 9 Mart, 2019 tarihinde eklendi.
Payetli Mevra Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimde faaliyet gösteren markaların kalitesinde ciddi bir oradan artış gözlemlenmektedir. Son yıllarda yapılan atılımları incelediğinizde ne demek istediğimiz daha net anlayabilirsiniz.Mevra gibi gerçekten kaliteli işlerin altına imzasını atan markalar sayesinde tesettürlü bayanların istedikleri tarzlarda ürün bulması artık daha kolay bir iş haline geldi. Hele ki söz konusu abiyeler olunca bayanların hepsi daha da özenli […]

Devamını Oku
1/41234