Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 21 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim denilince ilk akla ne gelir? Tabi ki de pardesü gelir. Tesettür giyimin öncülerinden olan pardesü oldukça önemli bir unsurdur. Hem şıklık açısından hemde kolay kullanımı açısından çoğu tesettürlü hanım pardesü modellerini kullanmaktadır. Bu yüzden de pardesü seçimini oldukça dikkatli yaparlar.

Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri

Şimdi size bu sezonun trendlerinden olan pardesü modellerinden bahsetmek istiyorum. Kemer detayı bilindiği üzere her kıyafet türünde karşımıza çıkan bir detaydır. Bu sefer de pardesü modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezon tesettür pardesü modelleri arasında kemer detaylı pardesü modelleri ön plana çıkmaktadır. Kemer detayı pardesü modellerine daha hoş bir hava katmaktadır. Geçtiğimiz yıllara göre pardesü modasında çok büyük bir değişim yoktur.

Sadece pardesü renkleri hakkında büyük değişimler vardır. Mesela bu sene daha çok pastel renkli pardesü modelleri ve açık renkli pardesü modelleri ön plana çıkmaktadır. Krem, bej ve kırık beyaz bu senenin tesettür pardesü giyiminde oldukça trenddir. Bunun yanı sıra düğme detaylı pardesü modelleri de oldukça hoş durmaktadır. Ön kısımda bulunan düğme detayları pardesüye daha canlılık katmaktadır. Tabi bu sezon oldukça sade pardesü modellerine de rastlamak mümkündür.