Yeni Sezon Puane Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 22 Mayıs, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların şık bir kombin yapabilmek adına ellerinde geniş bir ürün çeşitliliği yer alıyor diyebiliyoruz. Aynı şeyi birkaç sene önce söylemek ise maalesef mümkün olmuyordu. Günümüzde tesettür giyim sektörünün gelmiş olduğu nokta, kaliteli markalar ve kaliteli modeller noktasında çok daha zengin bir ürün yelpazesine ulaşmamızı sağlamış durumda.

Bordo 2018 Puane Bluz Modelleri

Bordo Puane Bluz Modelleri

Özelliklede Puane gibi müşterilerine kaliteli modeller sunan markalar, tesettürlü bayanların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Puane, son dönemde tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını çok iyi şekilde analiz ederek tam da istedikleri kıvamda ürünler ile karşılarına çıkıyor. Söz konusu bluzlar olduğunda ise belki de piyasada bulunabilecek en kaliteli modellerin Puan tarafından üretildiğini söyleyebiliyoruz.

Puane bluz modelleri yeni yıla girdiğimiz şu günlerde bayanların dikkatini bir hayli çekecek gibi görünüyor. Bayanlar tarafından bluzların şık kombinler yapabilmek adına ne kadar kritik bir role sahip olduğunu biliyoruz.

Bu durumun farkında olan Puane, küçük baklava desenli ve üzerinde metal aksesuarları bulunan modelleri ile bayanların beğenisini toplamaya devam ediyor. Baklava desenli kumaşlar 2018’te çok popülerdi ve aynı trendin 2018’te de devam edeceğinin sinyalleri son derece güçlü bir şekilde veriliyor.

Puane bluz modelleri içerisinde yer alan çift yakalı modellere de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çift yakalı modellerde kullanılan bebe yaka detayı son derece şirin ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına da olanak sağlayacaktır.