Yeni Sezon Nihan Manto Modelleri

Manto Modelleri kategorisine 19 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların giymekten en fazla keyif aldığı ürünlerin arasında gösterilen mantolar, hem işlevsel özellikleri hem de zarif görüntüsü sebebiyle tercih ediliyor. Birçok bayanın dolabında mutlaka yer ayırdığı mantolar, giderek daha popüler hale geldi. Sizlerde yeni bir mantı sahibi olmayı planlıyorsanız eğer bu noktada Nihan’ın mantolarına bir göz gezdirmenizde fayda.

Kareli Somon Yeni Sezon Nihan Manto Modelleri

Kareli Somon Yeni Sezon Nihan Manto Modelleri

Nihan, birkaç yıldır çarpıcı koleksiyonlar ile adından fazlasıyla söz ettirmeye başlamıştı ve bu trendini devam ettirerek aynı etkiyi mantolarıyla da yakalayacak gibi görünüyor. Yeni sezon modelleri şimdiye kadar moda otoritelerinde tam puan almayı başardı ve birçok bayanın da favori ürünleri arasındaki yerini aldı.

Yeni sezon Nihan manto modelleri sizlere zarif ve şık bir görünüm vaat ediyor. İlk olarak kareli, somon rengi mantolara göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Somon renginin hoş görüntüsü, kare detaylarıyla birleştiği vakit gerçekten başarılı bir sonuç elde edilebilmiş. Bunun yanı sıra fermuar detaylı mantolarında yeni sezonda sokak modasına çok fazla etki edeceğini düşünüyoruz. Mantonun ön kısmında boydan boya yer alan altın rengi fermuar detayı, bir nevi aksesuar gibi görünüyor ve özellikle lacivert ya da siyah renkli mantolardan kullanılıyor.

Yeni sezon Nihan mantı modelleri koyu renkli ürünlerde de geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. İlk etapta bordonun ön plana çıktığını belirtmeliyiz. Bordo ya eşlik eden fuşya ise kuşak detayı ile dikkatleri üzerine çekiyor.