Yeni Sezon Kayra Şal Modelleri

Genel kategorisine 3 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde kalitenin adresi olarak bilinen markalardan birisi de Kayra markasıdır. Kayra birçok alanda başarısını kanıtlamış bir markadır. Sanırım bu yüzden birçok tesettürlü hanımın ilk tercihi arasında yer almaktadır.

Yeni Sezon Kayra Şal Modelleri

Yeni Sezon Kayra Şal Modelleri

Kayra geçtiğimiz zamanlarda son koleksiyonunu bizimle paylaşmıştır. Bu koleksiyon içinde en dikkat çeken ürünler arasında şal modelleri bulunmaktadır. Çünkü bu şal modelleri kalitesi ile tüm tesettürlü hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır. Özenle işlenerek yapılan bu Kayra ipek şal modelleri oldukça beğenilmektedir.Yeni sezon Kayra şal modelleri arasında desenli modeller yoktur ancak tek renk olarak da oldukça zarif durmaktadır.

Bu sene oldukça fazla çeşit renk seçeneği bulunmaktadır. Yeni sezon Kayra şal modelleri arasında toprak rengi şal modelleri çok fazla tercih edilecek gibi durmaktadır.  Bunun yanı sıra birbirinden farklı renk seçeneklerini de bu yeni sezon ürünlerinde bulmanız mümkündür. Bu modellerden renk renk dolabınızda bulundurabilirsiniz. Giydiğiniz kıyafete uygun olarak bu şallardan kombin yapabilirsiniz.