Yeni Sezon Alvina Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 25 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kıyafetler, modanın da değişmesi ile birlikte gün geçtikçe canlılık kazanmaktadır.  2019 yılı modası ile birlikte abiyeler, feraceler, trençkotlar gibi birçok kıyafetin yanı sıra tuniklerde takdir ve beğeni ile karşılanmıştır. Bayanların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan Tunikler baharın renkleri ile birlikte canlı ve hareketli bir görünüm kazanmıştır. Ayrıca içerisinde birçok detayın yer aldığı tunikler oldukça şık ve zarif bir görünüm kazanmıştır. Sizlere bu yazımızda Alvina Tunik Modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Tasarım ve fiyatıyla birlikte Alvina tunikler bu senede birçok kişinin yüzünü güldürecektir. Ekose, etnik, kazayağı ve geometrik desenler ile süslenen tunik modelleri 2019 yılı modasında adından oldukça söz ettirmiştir. Bunun yanı sıra bahar renklerini içerisinde taşıyan tunikler aynı zamanda petrol, kırmızı, saks, vizon ve somon gibi renklerle de bayanların beğenisine sunulmuştur.

LACİVERT TEK TARAFI ÇİZGİ DESENLİ ALVİNA TUNİK

LACİVERT TEK TARAFI ÇİZGİ DESENLİ ALVİNA TUNİK

Her tarzdan tasarımın yer aldığı bu modeller tesettürlü ya da tesettürsüz birçok bayan tarafından takdir edilmiştir. 2019 yılına damga vuracak gibi duran tunikler aynı zamanda mevsimlik olarak da en çok rağbet gören kıyafetler arasında yer almaktadır. Kadınların en çok tercih etmiş olduğu kıyafetler arasında bulunan tunikler ayrıca içerisinde yer alan desenler ve renkler ile birlikte kombin oluşturulması da oldukça kolay bir hale gelmiştir. Saat, gözlük, yüzük, bileklik ve çanta gibi birçok aksesuarınızı tuniğinizde bulunan renk ile birlikte kombin yapabilirsiniz.

Alvina Tunik Modelleri

Bahar aylarının yaklaşması ile birlikte baharın renklerini andıran indigo, gül kurusu, çağla, haki bej ve pembe gibi birçok renk 2019 yılı tunik modası içerisinde yer almaktadır. Giyim sektörü de gerek fiziki gerekse sanal şubelerinden bu tunik modellerini ön planda tutmakta ve bayanların beğenisine sunmaktadır. Giyim sektörü içerisinde yer alan ve önemli firmalar arasında bulunan Alvina da çeşitli renklerde ve şıklıkta birçok tuniği sitesinde satışa çıkarmıştır. Sizler için Alvina Tunik Modellerini listeledik;

KREM KOLLARI ÜÇ BOYUTLU ÇİÇEK DETAYLI ALVİNA TUNİK

KREM KOLLARI ÜÇ BOYUTLU ÇİÇEK DETAYLI ALVİNA TUNİK

İşte Alvina Tunik Modelleri;

Capri Tunik Modeli: Havaların ısınması ile birlikte birçok bayan tuniklerin capri modellerine ilgi göstermeye başlamıştır. 2019 yılı tunik modası içerisinde yerini alan capri modeller birçok bayan tarafından beğeni ile karşılanmıştır. İçerisinde mor, sarı, turuncu, haki ve pembe renklerin oldukça dikkat çekici olduğu capri modeller birçok bayan tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Alvina sanal mağazası içerisinde de capri tunik çeşitlerini görebilirsiniz.

Kare Desenli Tunik Modeli: İçerinde küçüklü büyüklü birçok kare deseni barındıran tunik modelleri son dönemlerin en vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kare desenlerin uyumu ile birlikte kombin kolaylığı sağlayan bu model aynı zamanda zarif ve şık görünüme de öncülük etmektedir. İstediğiniz çeşitte kare desenli tunik modellerine Alvina sanal mağazası üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Çiçek Desenli Tunik Modeli: Bayanların en çok tercih etmiş olduğu tunik modellerinden birisi de çiçek desenli tunik modelleridir. Son dönemlerde genç yaşlı fark etmeksizin tercih edilen çiçek desenli tunikler, kol ve alt bölümde yer alan çiçek desenleri ile birlikte oldukça hoş ve güzel bir görünüm kazanmıştır. Birbirinden güzel çiçek desenlerinin yer aldığı tunikleri Alvina mağazası üzerinde görebilirsiniz.

Fırfır Detaylı Tunik Modeli: Ünlü moda tasarımcıları tarafından tasarlanan tunik modelleri arasında en büyük beğenilerden birisi de fırfır detaylı tunik modelleri olmuştur. Özellikle bilek ve tunik bitiminde rastlanılan bu detaylar birçok beyan tarafından beğenilerek ilgi ile takip edilmeye başlanmıştır. İçerisinde bir birinden güzel rengi barındıran ve fırfır detayları ile dikkat çeken modeller bayanların son yıllarda en çok ilgi gösterdiği tunik modeli içerisinde yer almaktadır.

Yaka ve Kol Detaylı Tunik Modeli: Kadınların kıyafetlerde dikkat ettiği ilk hususlardan birisi de kol ve yakanın kesimidir. 2019 yılı itibariyle çıkan tunik modasında yaka ve kol detaylarını oldukça şık ve zarif bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Giyimde hoş bir eda bırakan bu tasarım birçok moda sever tarafından beğenilerek takdir edilmiştir. Yaka ve kol detayları da tek bir çeşitle sınırlı kalmayıp değişik modeller de piyasaya sunulmuştur.

Renkli Desenli Tunik Modeli: Bahar aylarının gelmesi ile birlikte birçok tunik canlı ve cıvıl cıvıl renklerde bayanların beğenisine sunulmaya başlanmıştır. Renkli desenler ile birlikte oldukça şık bir görüntü elde edeceğiniz tunik modellerini aynı zamanda renkleri ile uyumlu olacak şekilde aksesuarlar ile kombinlemeniz de mümkündür. Bunun yanı sıra çok koyu ve mat renk karışımlarından da uzak durmanızı tavsiye ederiz. Sizleri açacak ve baharın renklerini yansıtacak çeşitte tunik almanız sizlere şık bir görünüm kazandıracaktır.

Kolları Nakışlı Tunik Modeli: Orta yaşlı bayanların en çok kullandığı model iken bir anda gençler tarafından da oldukça çok tercih edilen model haline gelen kolları nakışlı tunik modelleri birçok bayan tarafından takdir edilerek beğeni ile karşılanmıştır. Kollarda bulunan nakışlar ile birlikte çantanızın uyumlu olması da en güzel kombini oluşturmanız açısından oldukça önemlidir.

Taş Detaylı Tunik Modeli: Taş detaylar bayanların ilgisini en çok çeken ve kıyafetlere en çok yakışan detay olarak bilinmektedir. Birçok bayan taş detaylı kıyafetlere normal kıyafetlerden daha fazla ilgi göstermektedir. Bunun bilen giyim sektörü de bayanların bu talebine istinaden birçok taş detaylı tunik modeli piyasaya sunmuştur. Oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu tunikler 2019 yılına da damga vuracak gibi duruyor.

Düğmeli Tunik Modeli: Düğmeli tunik modelleri son dönemlerin oldukça merak uyandıran modelleri arasında yer almaktadır. Oldukça şık ve sade tasarım ile üretilen bu modeller tesettürlü ve tesettürsüz birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Düğme detayları ile birlikte ön plana çıkan tunikler günümüzde eskilere nazaran daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Düğmeli tuniğinizi hoş bir renk ile süsleyerek güzel ve şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür.

Floral Desenli Tunik Modeli: Floral desenler 2018 yılına damga vurduğu gibi 2019 yılında da oldukça fazla talep edilen çeşitlerin arasında yer almaktadır. Şekillerin güzelliği aynı zamanda tuniklere de oldukça şık bir görüntü kazandırmıştır. Bayanlar tarafından genellikle siyah elbise üzerine beyaz Floral desen tercih edilmektedir. Bu durum ise sadeliğin yanında aynı zamanda zarif ve şık bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Ayrıca Floral desen rengi ile birlikte aksesuarlarında kombin edilmesi sizlerin çok bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

İşte bu seneki Alvina Tunik Modelleri Galerisi

 2019 Alvina Tunik Modelleri Değerlendirmesi              

Tunikler tesettürlü ya da tesettürsüz birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Hatta bakıldığında en çok kullanılan kadın kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bahar aylarının gelmesi ile birlikte tuniklere olan ilgide oldukça artmıştır. 2019 yılı modasını değerlendirdiğimizde tuniklere moda da büyük bir yer ayrıldığını görebilmekteyiz.

Koyu renklerden uzaklaşılarak açık ve canlı renklerin yer aldığı bahar modasında ayrıca fırfır ve taş gibi birçok detayda ön plana çıkmıştır. Alvina sanal mağazasını incelediğimizde gerek uygun fiyatları gerekse ürün çeşitliliği ile tunik kategorisinde birçok sanal mağazayı geri de bıraktığını açıkça görebilmekteyiz. Tunikler ile beraber sitenin de oldukça hareket kazanacağını düşünüyoruz.