Yeni Armine Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 19 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların en çok kullandığı kıyafetlerden birisi olan pardesüler yaz, kış vazgeçilemeyen ürünlerden birisi olmayı başardı. Soğuk havalarda kışlık pardesüleri, havalar ısındığında ise yazlık modelleri tercih ederek pardesüleri her daim kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Pardesülerin bu kadar tercih ediliyor oluşunun altında iki sebep yatıyor diyebiliriz. İlk olarak pardesüler sizlere rahat bir kullanım imkanı sunuyor. İkinci olarak ise yapısı itibariyle tesettür giyim mantığına uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu özellikleri taşıyan bir pardesüye şıklığı da dahil etmek istiyorsanız, o zaman Armine mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Kadife Bordo Yeni Armine Pardesü Modelleri

Kadife Bordo Yeni Armine Pardesü Modelleri

Yeni Armine pardesü modelleri biraz önce belirttiğimizi gibi size kullanım kolaylığı sunan, tesettür giyime uygun ve şık bir görüntüye sahip ürünler sunuyor. İlk olarak dikkat çeken kadife pardesüler 2018 senesinde sokak modasını bir nevi ele geçirecek gibi duruyor. İddialı hanımların ilk tercihi olacağına inandığımız kadife pardesüler, gece davetlerine gidenlerin rahatlıkla kullanabileceği tarzda bir ürün gibi görünüyor. Kadife pardesülerde renk seçeneği olarak ise bordo ve laciverte yönelmek doğru bir karar olacaktır.

Yeni Armine pardesü modelleri sadece iddialı ürünlerden oluşmuyor. Sade bir kombin yapmak isteyenler içinde bolca açık tonlarda ürün bulunuyor. Beyaz, bej ya da ekru bu alanda en çok tercih edileceğini düşündüğümüz renkler diyebiliriz.

Pardesüler tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği ve tesettür giyiminde en önemli parçalarından birisidir. Gün içerisinde sizlerin şık görünmesi adına oldukça büyük öneme sahiptir. Bu yüzden de seçeceğiniz pardesü modeline dikkat etmeniz gerekiyor. Pardesü modelleri arasında en çok beğenilenler genellikle Armine markasına ait modellerdir. Bu sene de bu durumun değişmediğini söylememiz yanlış olmayacaktır. Armine oldukça kaliteli ve görsel açıdan tatmin edici modelleri ile tesettürlü bayanların gönlünü kazanmış durumda. Şıklığı ve kaliteli bir arada istiyorsanız eğer sizlerinde ilk tercihi Armine pardesü modelleri olacaktır.

2018 Armine Pardesü Modeli

Armine Pardesü Modeli

Armine pardesü modelleri içinde en çok dikkat çeken model olarak deri pardesüler ön plana çıkmaktadır. Deri pardesü modelleri hem şık bir görüntü elde edilmesinde hem de tarz sahibi bir giyimin oluşturulmasında oldukça önemli bir faktör olarak gösterilebilir. Bunun yanı sıra deri ürünlerin bayanlara ne kadar çok yakıştığını hepimiz bildiğimize göre deri pardesülerin ne kadar yakışacağını da tahmin etmek çok güç olamayacktır.

Armine pardesü modelleri arasında komple deri pardesüleri tercih etmeyip üzerinde deri detayı bulunan modellere yönelmek isteyenler için de pardesüler bulunuyor. Ağırlıklı olarak omuz, göğüs ve kol bölümünde deri detayları kullanılmış olan modeller beğeni toplamaya devam ediyor. Bunların yanı sıra kemerli pardesülere de göz atmanız gerektiğini belirtiyor ve bu modellerden çok memnun kalacağınızın garantisini verebiliyoruz.

Ayrıca aşağıdaki videomuzdan sizlerle için oluşturmuş olduğumuz armine pardesü modelleri videomuzuda izleyebilirsiniz.

Etiketler : ,