Yazlık Tesettür Modelleri

Eşarp kategorisine 10 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür, müslüman cemaatin kadınları için geleneksel bir islami kıyafettir. Eskiden sadece siyah renkte sade ve süssüz tesettür idi, ancak günümüzde tesettür çok çeşitli kumaşlar, stiller, desenler ve tonlar elde edeceksiniz.

Açıkçası, özellikle sıcak bir yaz mevsiminde siyah rengi giymek zordur. Böylelikle kadınların sıcağı yenmeleri için farklı renkler ve hafif kumaşlar sağlanmıştır. Elbette, başörtüsü takmanın ve şekillendirmenin farklı yolları var, ancak onu sabitlemek söz konusu olduğunda, genellikle kafamız karışıyor. Öyleyse, başörtüsünüzü herhangi bir kıyafetle şekillendirmek için ipuçlarımızı adım adım okuyun. İşte yazlık tesettür modelleri;

Mavi Kıyafetli Gri Tesettür

Şu anda gri renkli başörtüsü son derece popüler ve mavi kıyafetle eşleştirildiğinde çarpıcı görünüyor. Birincisi gri renkli Tesettür moda, ikincisi şık bir şekilde stil verirseniz yaz sezonu için gün boyu giyilmesi uygundur.

yazlık tesettür modelleri

Beyaz Kıyafete Baskılı Tesettür

Her kadının gardırobunda, uzun bir elbise ya da düz beyaz bir tişört olan sade ama şık beyaz bir kıyafet bulunur. Bu nedenle beyaz kıyafetinizi tesettür ile eşleştirirken şaşkınlık içindeyseniz mutlaka baskılı tesettürü tercih etmelisiniz.

Beyaz Kıyafete Mavi Tesettür

Herhangi bir süsleme veya baskı içermeyen düz mavi tesettür kesinlikle güzel ve muhteşem görünüyor. Mavi başörtüünüzü beyaz renk kıyafetlerinizden herhangi biriyle kolayca eşleştirerek bir stil ifadesi oluşturabilirsiniz.

Çiçek Baskılı Kıyafete Pembe Tesettür

Şu anda çiçek baskıları öne çıkmakta ve her moda kıyafetinde hakimdir ve hiç şüphe yok ki gardırop koleksiyonunuzda bu tür kıyafetlerin olması gerekir. Çiçek desenli kıyafetinizi tesettür ile eşleştirmek için pembe renkli tesettür tercih etmelisiniz.

Siyah Kıyafete Bej Tesettür

Karşı konulamaz siyah renk herkesin dolabında her zaman mevcuttur. Siyah kıyafetinizi sıradan tesettür ile eşleştirmek yerine, kıyafetinizi bej renkli tesettür ile birleştirmeyi seçin.

Mavi Kıyafete Sarı Tesettür

Yazlık tesettür modelleri bazı canlı renklerin kıyafetle eşleşmesi zor değil mi? Uyumsuz görünmemesi için başörtüsü veya kıyafetin doğru rengini seçmek zaman ve çaba gerektirir. Parlak sarı renkli tesettür, herhangi bir mavi kıyafetle kolayca eşleştirilebilir.

Etiketler : , ,