Yaz Ayları İçin Tesettür Giyim Önerileri

Genel kategorisine 2 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Sıcak havalarda giyinmek, tesettür giyim için gerçekten zor hale geliyor. Isı sırasında gerçekten dikkate almanız gereken şey, kıyafetlerinizi nasıl kombinleyeceksiniz? Size bu konuda yardımcı olacağız. Bu yılın tesettür stil ipuçları ile sıcak havalarda kesinlikle muhteşem görüneceksiniz. Peki yaz ayları için tesettür giyim önerileri?

Başörtüsü İçin Hafif Bir Kumaş Seçin

Eşarp, tesettür giyen kadınların en önemli parçasıdır. Pamuklular sıcak hava için mükemmeldir. Eşarbı seçtiğinizde, hafif bir pamuklu malzeme seçmeye çalışın. Büyük mağazaların çoğunda artık birçok güzel desen ve şekle sahip eşarplar var, bu yüzden onları bulmakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Boyutları çok büyükse, yeniden boyutlandırabilirsiniz.

yaz ayları için tesettür giyim önerileri

Pamuklu Pantolon

Kot pantolonunuzun yeri doldurulamaz olduğunu biliyoruz, ancak sıcak havalarda en iyi seçim olmayabilir. Kot pantolon yapışkan olabilir ve sizi terletebilir. Eğer giymeniz gerekiyorsa, daha açık kotları seçmenizi tavsiye ederiz.

Açık kotlar daha hafif ve esnektir. Kolayca hareket etmenize yardımcı olacak ve daha açık renk, serin kalmanıza yardımcı olacak ve güneş ışınlarını emmeyecektir.

Uzun Pamuklu Elbiseler ve Etekler

Yaz ayları için tesettür giyim önerileri arasında elbiseler ve etekler yer alıyor. Sıcak hava için mükemmeller, çok kadınsı görünüyorlar ve onları birçok şekilde şekillendirebilirsiniz. Bir elbisenin üzerine bir ceket giyerken, kolsuz bir elbise seçtiğinizden emin olun. Her zaman katmanı düşünmeniz ve akıllıca kombinlemeniz gerekir.

Kimonolar, uzun ve kısa, pamuklu hafif bir elbise ile mükemmel olabilir. Öte yandan, şifon elbiseler daha sert ve daha kısa bir ceket veya güzel bir açık kısa gömlek gerektirir. Etekler sıcak havalarda giymek çok rahatlatır. Bir elbise giyerken kombinlemeniz gerekmez. Sadece güzel bir gömleğe, güzel bir kemere ihtiyacın var ve gitmeye hazırsınız.

Etiketler : , ,