Uzun Kollu Tesettür Modası

Tesettür Elbiseler kategorisine 25 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Yaz için uzun kollu elbiseler mi yoksa ilkbahar için uzun kollu tesettür tarzı elbiseler mi arıyorsunuz? Ya da belki uzun kollu sade siyah bir elbise arıyorsunuz. Yaz için en iyi uzun kollu Tesettür Modası elbiselerimizi keşfetmek için okumaya devam edin.

Uzun Kollu Tesettür Modelleri

Son yıllarda mütevazı moda çok popüler hale geldi. Sadece Müslüman kadınlar mütevazı moda eşyalar aramakla kalmıyor, diğer dinlerden kadınlar da mütevazı giysiler giymekte kendilerini rahat hissediyorlar. Tüm büyük perakendecileri ve tasarımcıları bu eğilimi yakaladılar ve çoğu artık kendi mütevazı giyim koleksiyonlarını yapıyor. Hepsinin doğru anlayıp anlamadıkları başka bir hikaye, ama orada bazı harika parçalar var.

Bir zamanlar çoğunlukla doğudaki Müslüman kadınlar tarafından giyilen uzun cüppe benzeri uzun elbise, mütevazı bir moda olarak görülmüş olabilir. Ancak batıda yaşayan birçok Müslüman kadın için çarşaf her gün için pek pratik değil. Bir Müslüman için bir giysinin mütevazı olması için belli kurallar vardır. Kıyafet belli bir uzunlukta olmalı, uzun kollu olmalı, şeffaf olmamalı ve derin yakaya sahip olmamalıdır.

Maksi ve midi elbise, mütevazı giyinmek isteyen kadınlar arasında çok popüler. Birçok stil mevcut ve rahatınız için en sevdiğimiz başörtüsü modası maksi ve midi elbiselerimizden bazılarını tek bir gönderide topladık. Herhangi bir elbise satın almak veya hakkında daha fazla bilgi edinmek için her resmin altına modelleri yazdık. Böylece bu sayfadan görünümleri beğenebilirsiniz. Favorilerinizin hangileri olduğunu bize bildirin. Uzun kollu Tesettür modelleri hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki yazılarımızı kontrol edin.

Fırfırlı Pembe Çiçekli Maxi Elbise

Küçük Çiçek Desenli Maksi Elbise

Çiçekli Maksi Elbise

Boho Tarzı Çiçekli Maksi Elbise

Puantiye Desenli Yazlık Elbise

Etiketler : , ,