Uzun Kollu Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 28 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Yıllar geçtikçe tevazu hareketi güçlenerek güçlendi. Mütevazı giysiler vücut şeklini göstermez. Mütevazı kıyafetler sadece Müslüman kadınlar tarafından giyilmiyor, aynı zamanda birçok Hıristiyan ve Yahudi kadın da mütevazı giyinmeyi tercih ediyor. Müslüman Moda tasarımcıları ve modacılar daha yakın zamanda ana akım markalar pazardaki bu boşluğu fark ettiler ve orada en iyi şekilde sosyal medyanın yardımıyla doldurmaya çalışıyorlar. Artık birçok mağazada daha uzun paçalar, uzun kollu tesettür giysiler bulabilirsiniz. Buna bir örnek, birçok kadın arasında çok popüler olan, uzun kollu, mütevazı maksi elbiselerdir.

Geçtiğimiz günlerde, yalnızca sıkıcı ve renksiz görünen mütevazı kıyafetler bulabiliyordunuz. Ama şimdi mağazalarda ve online ortamda çok daha fazla seçeneğiniz var. Kolları olan mütevazı bir maksi elbise sadece şık görünmekle kalmaz, sizi mütevazı bir şekilde kaplar. Mütevazı bir maksi elbise çok yönlüdür, günlük olarak giyilebilir veya resmi bir etkinlik için giydirilebilir. Maksi elbise mevsimsiz bir gardırobun vazgeçilmezi haline geldi ve kışa veya yaza uyacak şekilde birçok şekilde tasarlanabilir. Kışın balıkçı yakalar ve kalın taytlar veya skinny jean pantolonlar, kışlık montlar ve kalın örgülerle giyilebilir. Yaz aylarında askılı sandaletler ve cesur aksesuarlarla maksi elbiselerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

uzun kollu tesettür

Geçtiğimiz günlerde uzun kollu maksi elbiseler bulmak artık daha kolay. Şekillendirme seçenekleri sonsuzdur, bu sezon maksi elbisenizi uzun kollu ile nasıl şekillendireceğiniz konusunda ilham ve fikir almak için aşağıdaki ipuçlarına bir göz atın.

  • Baskılı maksi elbiseler yazın veya kışın giyilebilir. Nötr renk ayakkabı ve aksesuarlarla giyin.
  • Dokulu maksi elbiseler, resmi durumlar için harika görünür veya gündelik bir sokak stili görünümü için spor ayakkabılarla giyilir.
  • Uzun kollu tesettür maksi elbiseler, ipeksi satende yüksek parlaklıkta harika görünür. Resmi bir etkinlik için onları giydirin.
  • Daha az kat giyilmesi gerektiğinden uzun kollu pamuklu maksi elbiseler yaz sıcağı için harikadır. Maksi elbisenizi spor ayakkabı ile giyin.
  • Boho desenli ve puantiyeli maksi elbiseler yazın veya kışın kat kat olarak giyilebilir. Ayrıca özel bir etkinlik için giyilebilirler.

Etiketler : , ,