Uçak Seyahatinde Tesettür Kıyafet Fikirleri

Günlük Giyim kategorisine 23 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Bavulunuz hazır, biletleriniz rezerve edildi, tek yapmanız gereken giyinmek uçağa binmek. Sorun şu ki, seyahat etmek için nasıl giyinileceğini asla gerçekten bilmiyorsunuz. Uçağa binmeden önce uçak seyahatinde tesettür kıyafet fikirleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tatile gidiyor musun? İş geziniz mi var? Her neyse, uçman gerekecek. Bavulunuz hazırsa, en önemli kıyafeti unutmuş olabilirsiniz: seyahat görünümünüz. Bir veya on iki saat seyahat etmek ve oturmak için uygun kıyafetlerle kullanmak daha iyidir. Uçağa binmek için rahatlık hakim olmalı ama bu moda tarzınızı ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Uçağınıza binmeden önce giymeniz gereken iyi kıyafetler hakkında her şeyi açıklıyoruz!

Tatile götürmeyi düşündüğünüz kıyafetleriniz zaten boşaltılmış gardırobunuzun önünde, uçağa binmek için tam olarak ne giyeceğinizi bilmiyorsunuz. Seni anlıyoruz saatler süren düşünme ve eşleştirmenin ardından “çantalarını topla” bölümü bittiğinde, yolculuğun için sıkı bir kıyafetle seni rahatsız etmeye geliyoruz. Panik yapmayın! Sahip olduğunuz en basit ve en rahat moda parçalarını seçin. İşte uçak seyahatinde tesettür kıyafet ipuçları;

uçak seyahatinde tesettür kıyafet

  • Rahat olabilmeniz için dar veya çok kalın pantolonlar giymekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bunun yerine, bol bir pantolon veya ince pantolonlar giyin. İnce veya düz kesim, yumuşak kumaş ile size rahat bir uçuş vaat ediyor.
  • Üst katmanlar için büyük boy bir ceket ya da hırka ile birlikte bir gömlek harika olur, çok rahat hissederken çok şık görünürlerdi.
  • Bazı spor ayakkabılar görünümü güzel bir şekilde tamamlar, ayrıca düz sandaletler ayaklarınızı nefes alabilir ve mutlu tutacak harika bir parçadır.
  • Bir sırt çantası veya büyük bir çanta, daha fazla yere sahip olmak için akıllıca bir seçimdir ve ayrıca seyahat için pratiktir.

Uçak kıyafeti fikirleri hakkında daha fazla ilham almak için sitemizdeki diğer yazılarımızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Etiketler : , ,