Turuncu Tesettür Giyim İpuçları

Kombinler kategorisine 20 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Kış kıyafetinde gördüğümüz düz renkleri aydınlatmak için bu sezonu bir pop-up renkle öldürün. Rahat ve sıcak tutarken sıkıcı kıyafetleri süslemek için parlak bir gölge giymeye cesaret edin. Bu yıl rengimiz Turuncu.

Gerçek şu ki, pek çok kişi turuncu giyilmesi gerçekten zor bir renk olduğunu düşünüyor ve genellikle dolabımızı açtığımızda ilk ulaştığımız renk bu değil. Şaşırtıcı bir şekilde, turuncu tesettür giyim için bazı iyi ipuçlarını izlerseniz, cildinize anında doğal bir ışıltı kattığı için çoğu cilt tonu için çok hoş bir renk olabilir. Renk teorisine göre, turuncunun coşkulu, enerji verici, canlandırıcı olması gerekiyordu – öyleyse neden, nasıl giyileceğine gelince, çoğumuzu yolumuzda durdurma eğiliminde oluyor? Bu yazımızda turuncu tesettür giyim hakkında bazı fikirleri aşağıda.

Turuncu Nötrlerle Eşleştirin

Turuncu parçanızın cesur tonlarının başka hiçbir renkle rekabet etmeden öne çıkmasını sağlamanın harika bir yolu, turuncuyu nötrlerle eşleştirmektir. Siyahtan çıplak tonlara kadar, turuncunun eğlenceli ve etkileyici özellikleriyle görünümünüz daha temiz ve daha rafine olacak.

turuncu tesettür giyim

Baskılarla Birlikte Deneyin

Cesur turuncu tonları benzersiz baskılarla birleştirmek, görünüşünüzü aydınlatacak kadar parlak bir boyutla, görsel olarak ilginç bir görünümü bir araya getirmek için çok zahmetsiz bir yaklaşımdır.

Mor-Turuncu Çatışmayı Kucakla

Turuncu ve mor, zıt kombinasyonlar söz konusu olduğunda favori bir stildir. Görsel olarak çekici olan iki dinamik renk, bir araya getirildiğinde cesur ve şık bir görünüm oluşturur. Buradaki anahtar, bir çift beyaz ayakkabı veya bir tutam altın takılar gibi nötr bir parça eklemenizi sağlamaktır. Bu rengi muhteşem bir şekilde giyebilirsiniz. Sıcak bir renktir ve basit bir kıyafeti sihirli bir şekilde modaya uygun bir kıyafete dönüştürebilir. Turuncu tesettür giyim hakkında daha fazla ipucu için sitemizi takip etmeye devam edin.

Etiketler : , ,