Tuğba Venn Yaz Sezonu Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 22 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tuğba bu yaz sezonunun en fazla konuşulan isimlerinden birisi olacak gibi gözüküyor. Birbirinden şık ürünleri piyasaya süren marka, kalitenin, zarafetin ve şıklığın ön plana çıkartıldığı ürünlerle tesettürlü bayanların yüzünü güldürüyor.

Asimetrik Kesim Somon Tunik Tuğba 2018 Yaz Sezonu Modelleri

Tuğba Venn Yaz Sezonu Modelleri

Tuğba Venn Yaz Sezonu Modelleri havaların ısınmasıyla birlikte tesettürlü bayanların da kıyafetlerinde önemli değişiklikler gözlenmeye başlandı. Bu değişime yön veren markalardan birisi olan Tuğba’da ciddi manada başarılı bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak bebe yaka detaylı gömleklerin çok fazla dikkat çektiğini belirtmek istiyoruz.

Kırmızı gibi dikkat çekici bir rengin de işin içine dahil edilmesiyle birlikte etkileyici bir görüntü ortaya çıkıyor. Eğer ki kırmızı renkli ürünlerin fazla iddialı buluyorsanız bu noktada mint rengi tunikleri denemenizi tavsiye edebiliriz. Çok daha zarif bir görüntüye sahip olan mint rengi tuniklerde ise kullanılan boncuk detayı ise gerçekten kaliteli sonuçların ortaya çıkmasını sağlamış durumda.

Tuğba Venn Yaz Sezonu Modelleri içerisine yer alan fuşya rengi kaplar, görsel açında ön plana çıkmayı sevenlerce çok beğenilecektir diye düşünüyoruz. Tuğba’nın tesettür giyim sektöründeki tecrübesini somut olarak görebilmek adına fuşya renkli kap modelin çok doğru bir seçenek olacağını söyleyebiliriz.

Bunların yanı sıra feraceleriyle de size güzel bir alternatif sunan Tuğba, nakış işlemeli ferace modeli sayesinde şu sıralar sokak modasına etki etmeyi başarmış durumda. Eğer ki tercihini elbiseden yana kullanacaklardansanız bu noktada da size tavsiyemiz zebra desenli lacivert renk elbiseler olacak.