Tuğba Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 15 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür elbise sektöründe kaliteli modelleri bulabilmek kimi zaman gerçekten zor olabiliyor. Bu noktada ise Tuğba gibi markalar sayesinde istenilen ürünleri bulabilmek bir nebze kolaylaşıyor diyebiliriz. Yeni sezon modelleri ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu senenin en iddialı koleksiyonlardan birisi ile karşımıza çıkıyor

Fiyonklu Siyah Tuğba Elbise Modelleri

Fiyonklu Siyah Tuğba Elbise Modelleri

Tuğba tesettür elbise modelleri bu sezona damga vuracak bir koleksiyona sahip. Tuğba’nın elbise konusundaki tecrübesi ve kalitesi bu sene için tasarlanan modellerde kendisini fazlasıyla belli ediyor. İlk olarak papyon detaylı elbiselerden söz etmek istiyoruz. Papyon detayı tesettür elbiselerde pek alışık olduğumuz bir şey değil.

Fakat görsel açıdan gerçekten farklı ve başarılı sonuçlar vermiş gibi görünüyor. Eğer ki sıra dışı bir model arıyor ve şıklıktan da ödün vermek istemiyorsanız bu noktada papyon detayı elbiseler güzel bir tercih olacaktır. Fakat siz bu kadar farklı bir elbiseyi istemiyorsanız bu noktada da devreye pudra rengi sade, şık ve zarif modeller girecektir.

Tuğba tesettür elbise modelleri fiyonklu siyah elbiseleriyle de sizlere güzel bir alternatif oluşturuyor. Hem gündelik yaşamda hem de gece davetlerinde kullanabileceğiniz bir model olan fiyonklu siyah elbiseler şu sıralar sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Son dönemde tesettürlü bayanların ceketli elbise takımlarına da ilgi gösterdiğini sizlerde fark etmişsinizdir. Özellikle çalışan bayanların ilgisin çeken ceketli elbiseler, sokak modasında da hak ettiği yeri almış durumda.