Tuğba Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 13 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettür giyimin en büyük markalarından olan Tuğba’nın senesi. Birbirinden başarılı koleksiyonlar ile karşımıza çıkan marka şimdi ise gömlekleriyle sokak modasına hükmedecek gibi görünüyor.

Tuğba 2018 gömlek modelleri geniş ürün çeşitliliği ve her daim standart bir kalite ile tanıdığımız markanın bu seneki en trend ürün grubu diyebiliriz. Tuğba’nın gömlek koleksiyonunda yer alan açık renkli modeller şu sıralar gerçekten çok fazla kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bu renklerin başında da beyaz geliyor. Beyaz renkli bir gömleğin gene açık renkli pantolon ya da eteklerle kombinlenmesi sonucu ortaya çok zarif ve şık bir görüntü çıkabiliyor. Bunun yanı sıra gene tercihini sadelikten yana kullanacak olan bayanlara ekru renkli gömlekleri de tavsiye edebiliriz. Özellikle gündelik kombinler için ekru doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

Tuğba 2018 gömlek modelleri içerisinde yer alan bebe yakalı ürünlerin sokak modasında çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Siyah renkli gömleklerde kırmızı gibi dikkat çekici bir renk kullanılarak bebe yaka detayları ön plana çıkartılmış ve çokta güzel bir işin altına imza atılmış gibi duruyor. Bunun yanı sıra lacivert renkli gömlekler ve ekose desenli ürünlerinde çok güzel bir alternatif oluşturduğunu göz ardı etmemenizi öneriyoruz.