Tuay Karaca Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 1 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tuay Karaca ismi tesettür giyim için çok fazla şey ifade ediyor. Bu sektörde ki en köklü markalardan birisi olan Tuay Karaca her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden şık modeller ile karşımıza çıkıyor. Özellikle tunik modelleriyle adından söz ettiremeye başlayan Tuay Karaca, bu seneye damgasını vurmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Cep Detaylı Saks Mavisi Tuay Karaca Tunik Modelleri

Cep Detaylı Saks Mavisi Tuay Karaca Tunik Modelleri

Tuay Karaca tunik modelleri tercihinize göre sade ya da son derece iddialı ürünleriyle size geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor diyebiliriz. Hemen her tarzda ürün bulabileceğiniz Tuay Karaca koleksiyonu içerisinde en fazla dikkat çeken modellerden birisi olarak leopar desenli tuniklerden söz edebiliriz.

Geçtiğimiz seneden bu yana çok popüler olan leopar deseni, bu sene iyiden iyiye tercih edilir hale gelmiş durumda. Eğer ki gösterişli kombinler yapmak hoşunuza gidiyorsa, leopar desenli Tuay Karaca tuniklerini, siyah bir pantolon ile kombinleyerek tam da arzuladığınız sonuçları elde edebiliyorsunuz.

Tuay Karaca tunik modelleri içinde yer alan saks mavisi renkli ürünler ise daha klasik bir tarza hitap ediyor diyebiliriz. Saks mavisi rengindeki tuniklerde kullanılan siyah renk cep detayı, çok daha şık bir görünüm elde edilmesini beraberinde getiriyor.

Bunun yanı sıra siyah üzerine beyaz şerit desen bulunan tuniklerinde çok güzel bir alternatif olduğunu belirtmekte fayda var. Son olarak payet detaylı tesettür tuniklerin bu sene çok popüler olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bu noktada Tuay Karaca’nın da çok başarılı modelleri olduğunu söylemeli ve bu modellere mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye etmeliyiz.