Tuay Karaca Tesettürlü Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 21 Ekim, 2018 tarihinde eklendi.

Kaliteli bir kombin için farklı tercihler yapabilmek çok önemli. Eğer ki gerçekten başarılı sonular elde etmek istiyorsanız tesettürlü bayanlara birinci tavsiyemiz yelekler olacak. Söz konusu yelek olduğunda da akla ilk olarak haliyle Tuay Karaca gelecektir.

Fuşya Tuay Karaca 2018 Yelek Modelleri

Fuşya Tuay Karaca 2018 Yelek Modelleri

Tuay Karaca 2018 yelek modelleri kombinlerinde farklılık yaratmak isteyen bayanlarca şu sıralar sıklıkla tercih ediliyor. Yeleklerin zarif görüntüsü son derece sıradan bir kombini dahi çok daha şık ve iddialı göstermeye yetiyor. Bu noktada Tuay Karaca’nın fuşya renkli yelekleri ise en fazla tercih edilen modellerden birisi .Fuşyanın dikkat çekici tonu, Tuay Karaca’nın kaliteli kesimleriyle bir araya geldiğinde ortaya tam manasıyla bir şaheser çıkmış diyebiliriz. Fuşyanın saks mavisi ve siyah ile olan uyumu da göz önünde bulundurulduğunda bu iki üç renkten ikisini seçerek yapacağınız bir kombinden oldukça başarılı sonuçlar elde edeceğinizi söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Tuay Karaca 2018 yelek modelleri içerisinde yer alan deri detaylı ürünler ise daha iddialı olmayı seven bayanların ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Yeleklerin belli bölgelerinde kullanılan deri detayı normalden çok daha gösterişli bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra cepli saks mavisi yeleklerinde Tuay Karaca modelleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Son olarak bu senenin en trend renklerinden birisi olan hardal renginin kullanıldığı yeleklerinde göz ardı edilmemesi gerektiğini ve sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu söylemek istiyoruz.