Tesettürlü Yelek Modelleri

Yelek Modelleri kategorisine 23 Ocak, 2019 tarihinde eklendi.

Bu sene tesettürlü bayanların kombinlerinde çeşitlilik yaratabilmek adına en fazla kullandıkları ürün kuşkusuz yelek. Tesettür yelek modelleri görsel olarak çok başarılı ve doğru şekilde kullanıldığında tahminlerin çok ötesinde bir şıklığı sizlere sağlayabiliyor.

Kemer Detaylı Hardal 2018 Tesettür Yelek Modelleri

Kemer Detaylı Hardal Tesettürlü Yelek Modelleri

tesettürlü yelek modelleri kombinlerinde fark yaratmak isteyen bayanların ilk tercihlerinden birisi konumunda. Tesettür yelekler bu sene gerçekten çok popüler ve sokak modasının da önde gelen ürünlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de bu senenin trend renkleri arasında gösterilen hardal renkli yeleklerin kombinlerde sıklıkla kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Hardal rengi görsel açıdan son derece zarif bir yapıya sahip ve yeleklere de fazlasıyla yakışmış diyebiliriz. Eğer ki yelek arıyor fakat hangi modeli almanız gerektiğini bilmiyorsanız bu sefer de hiç bir riske girmeden siyah renkli ürünlere yönelebilirsiniz. Siyahın risksiz yapısı ve buna rağmen çok şık sonuçlara imza atabiliyor olması sizler için önemli bir avantaj olacaktır.

tesettürlü yelek modelleri içinde yer alan mürdüm rengi ürünler ise biraz daha iddialı olmayı sevenler için ilk tercihlerden birisi olacaktır diye düşünüyoruz. Mürdümün kendini belli eden bir görüntüsü var ve doğru parçalarla bir araya getirildiğinde etkileyici sonuçlara imza atılabiliyor. Bunun yanı sıra lazer kesimli yeleklerin de sizler için çok güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var. Lazer kesim detayları yeleğe asil bir görüntü kazandırıyor ve böylece gece davetlerinde de kullanabileceğiniz tarzda şık, gösterişli ve işlevsel bir model ortaya çıkıyor.