Tesettürlü Nişanlık Modelleri

Nişanlık kategorisine 28 Eylül, 2019 tarihinde eklendi.

Nişan ve düğün mevsimi açıldı. Aranızda da nişanına az bir vakit kalmış olan bolca gelin adayı olduğundan eminiz. Tesettürlü bayanların kendi nişanlarında ne giyeceklerine karar vermeleri çoğu zaman için sancılı bir süreç halini alabiliyor. İşte tam da bu yüzden sizlere bu senenin en trend tesettür nişanlıkları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Taş Detaylı Yeşil Tesettür Nişanlık Modelleri

Taş Detaylı Yeşil Tesettür Nişanlık Modelleri

Tesettür nişanlık modelleri pudra rengin hakimiyetinde bu sene. Pudra, tesettür nişanlık konusunda şu sıralar en fazla tercih edilen renk ve gerçektende kaliteli sonuçlar elde edebilmenize imlam sağlıyor. Söz konusu nişanlık olduğu için işin içine bolca tül ve dantel detayı girdiğini de belirtmek gerekiyor. Nişanlığın üst kısmında kullanılan dantel detayları, etek kısmına gelindiğinde yerini tüllere bırakıyor. Pudra rengi ise her iki detayında olabildiğince zarif görünmesini sağlayacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra renk konusunda farklı bir tercihte bulunmak isteyenlere ise mavi ve turkuaz önerisinde bulunabiliriz.

Tesettür nişanlık modelleri daha dikkat çekici renkler isteyenler için de güzel seçenekler sunuyor. Mor renk bu noktada en fazla tercih edilenlerden birisi. Eğer ki koyu renkleri kullanmaktan keyif alıyorsanız bu noktada patlıcan moru güzel bir seçenek olacaktır. Bir de taş süslemeli tesettür nişanlıklardan bahsetmek istiyoruz. Gösterişli bir görünüm nişanlıkların olmazsa olmazı. Bu yüzden de bu sene taş süslemeli nişanlıklarla sıklıkla karşılaşacağız. Taş süslemeli nişanlıklarda da yeşil rengin en doğru seçeneklerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.