Tesettürlü Bol Kot Pantolon

Pantolon kategorisine 22 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Günlük hayatta kullanabileceğiniz rahat ve sportif parçalar arıyorsanız, tercihinizi tesettür bol kot pantolon modellerinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle zayıf bayanlara yakışan bu modeller, dökümlü bir görüntüye sahip olduğu için, üzerinde bol olmayan parçalar ile tamamlamak gerekiyor. Sonbahar- kış sezonunda bol bir kot pantolon giyecekseniz, üzerinde balıkçı yaka kazakları, trikoları ve gömlekleri tercih edebilirsiniz. Tesettür giyimde en çok tercih edilen tunikleri ise farklı kombinlere ayırmanızı öneriyoruz.

Hemen her tesettür giyim mağazasında bulabileceğiniz, ayrıca denim mağazalarında da geniş bir model seçeneği sunan bol kot pantolonlar, her tesettürlü bayanın gardırobunda bulunması gereken bir parça. Ancak büyük beden bir bayansanız, sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebileceği için, bol ve dökümlü kot pantolonlardan uzak durmanızı öneriyoruz.

İspanyol paça ya da bol paça olarak kullanılan tesettür bol kot pantolonlar, günlük tarzınızı tamamlayacak parçalardan. Buz mavisi, lacivert, siyah, gri gibi farklı renk seçenekleri ile yeni sezonda da kot pantolonlar sportif bir tarz sağlıyor.

Bol ve dökümlü bu pantolonlar, tesettürlü bayanların da günlük hayatlarında sıkça tercih ettikleri parçalardan. Üzerinde kemer detayı ile tamamlayarak daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sonbahar- kış sezonunda üzerinde trençkotlar, belde kemer detayı bulunan palto ve kabanlar ile kombin edebileceğiniz tesettür bol kot pantolon modelleri ile rahat ve sportif bir tarz yaratın. Öneri için galerimizde yer alan modellere göz atabilirsiniz…