Tesettürlü Bayanlar İçin Yüzük Modelleri

Aksesuar kategorisine 19 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Moda yüzükler bugün mütevazı giyim ve başörtüsü tarzı kıyafetler için popüler hale geliyor. Çok sayıda seçenek, çok yönlülük ve esneklik nedeniyle özellikle moda yüzüklere talep artıyor. Piyasada çok çeşitli güzel yüzük modelleri ve tasarımları olduğu için, sahip olduğunuz aynı yüzüklere sahip biriyle karşılaşmanın kolay olmadığını fark edebilirsiniz.

Mütevazı görünümünüzü ve başörtüsü tarzınızı çok az çabayla tam istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Bu yüzden şık moda yüzüklerle şık bir görünüm yaptığınızdan emin olun. Bu yazıda yüzük modelleri ve yüzük takarken nelere dikkat etmelisiniz hakkında ipuçlarından bahsedeceğiz.

yüzük modelleri

Yüzük Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Parmaklarınızın güzelliğini vurgulayan ve cildinizin rengini tamamlayan yüzükler seçin. Parmaklarınızın ince ve uzun görünmesini sağlayan ve cilt renginizi aydınlatan yüzükler tam size göre.
  • Parmaklarınızın uzunluğu ve boyutu, size iyi gelen doğru yüzüğü seçmede önemli bir rol oynar. Uzun ince parmaklar, zarif ve şık yüzüklerle güzel görünecek. Uzun kalın parmakları olan kadın, büyük yüzüklerle zarif görünüyor.
  • Kişiliğinize en uygun tasarımı seçin. Çiçek veya kalpli tasarımlar kadınsı ve zarif tasarımlar romantizm havası yayar ve benzer karaktere sahip kadınlara yakışabilir. Soyut, çağdaş ve fütüristik tasarımlara sahip yüzükler, eksantrik zevklere sahip kadınlara yakışabilir.
  • Yüzük ile giyeceğiniz kumaşı da belirleyin. İnce kumaşlar giyiyorsanız, keskin kenarları takılabilecek yüzükler takmamaya çalışın.
  • Çeşitli mücevher ve renklerden oluşan bir karışım seçin. Mümkün olduğunca çok sayıda doku, renk ve metal kullanın çünkü tek tip malzemeler ve renkler birbirine çok iyi karışır ve bu nedenle öne çıkmaz.

Taşlı Yüzükler

Günümüzde taşlı yüzükler popüler hale geldi. Muhteşem taşlı yüzükler önemli aksesuarlardan biridir. İster siyah abaya gibi sade kıyaflerde kullanın, ister renkli kaftan gibi renkli eksantrik kıyafet giyiyor olun, bir taşlı yüzükler takmak, görünümünüze cazibe katar.

Pahalı bir taşlı yüzük almanıza gerek yok. Makul fiyatlı taşlı yüzükler tasarım, antika stil, büyük değerli taş veya kristal ve daha birçok benzersiz stil için daha az harcama yaparak çeşitli stillerin tadını çıkarabilirsiniz.

İşte yeni sezon Tesettürlü Bayanlar İçin Yüzük Modelleri

Etiketler : , ,