Tesettürlü Arkadaşa Ne Hediye Alınır?

Genel kategorisine 2 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Peygamberimiz (asm), “Birbirinize armağanlar verin ve sevin” dedi. İslam’ın elçisinin bu sözüyle, fırsat olsun ya da olmasın sevgimizin simgesi olarak hediyeleri birbirimizle paylaşmalıyız. Peki tesettürlü arkadaşa hediye olarak ne alınır? İşte bazı fikirler;

Başörtüsü

Bir kadının asla çok fazla başörtüsü olamaz. Arkadaşınızı, en sevdiği renk veya henüz sahip olmadığını bildiğiniz bir renk olsun, güzel bir başörtüsü ile şaşırtın. Başörtüsü cesur, tuhaf bir ifade parçası olabilir veya daha tarafsız ve çok yönlü bir yaklaşıma gidebilirsiniz Doğasına göre arkadaşınıza hangisinin en uygun olacağını bilirsiniz.

tesettürlü arkadaşa hediye

Aksesuarlar

Tüm bu ışıltılar, her moda kadını için kesinlikle altındır. Ancak, pahalı küpelerin arkadaşınızın kulaklarını da kapatması durumunda pek işe yaramayacağını unutmayın. Sadece başörtüsünü yerine sabitlemek için değil, aynı zamanda bir çentik yukarı çekmek için şık bir broş alın. Ve eller için başörtüsü olmadığından, narin yüzükler, egzotik manşetler veya ışıltılı bilezikler ile dışarı çıkabilirsiniz!

İyi bir çift ayakkabı, her kız çocuğu için yeterlidir ve tesettürlü arkadaşınız, ayaklarındaki ilgiyi, kafasındaki kadar sevecektir. Hangi numara giydiğinden biraz emin değilseniz endişelenmeyin, çünkü bir çanta her zaman güvenli bir hediyedir. Arkadaşınızın yaşam tarzına bağlı olarak, büyük bir pratik omuz çanta veya küçük, göz alıcı bir göğüs çantası seçebilirsiniz.

Makyaj

Pazardaki yüzlerce marka ile arkadaşınız için alabileceğiniz makyaj çeşitliliği konusunda hiçbir eksiklik yok. Başörtüsü takmak, dikkatin çoğunun yüzüne yönlendirildiği ve kesinlikle en iyi şekilde görünmek isteyeceği anlamına gelir. Göz veya dudak kitlerinden eksiksiz bir makyaj kutusuna kadar seçim yapabilirsiniz. Daha da iyi bir seçenek helal makyaj markalarına gitmektir. Tesettürlü arkadaşa hediye olarak kesinlikle seveceği bir dizi helal kozmetik vardır ve bu aynı zamanda hediyeyi seçerken ne kadar düşünceli olduğunuzu da gösterir.

Etiketler : , ,