Tesettür Yazlık Elbise Trendleri

Günlük Giyim kategorisine 8 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Çiçek desenlerinin modası geçmesi zordur ve yazlık elbiselerin hepsi çok popüler olduğu için çiçek baskıları çok tercih edilmektedir. Eşsiz bir görünüme sahip olmanın kolay bir yoludur ve sabahları beyaz spor ayakkabılarla ve geceleri topuklu sandaletlerle değiştirerek kolayca biçimlendirebilirsiniz. İşte tesettür yazlık elbise ipuçları;

Katmanlı Yazlık Giyim Trendi

Katmanlı elbiseler muhtemelen bu yılın en büyük elbise trendi. Modacılar, günlük görünümlerde veya sahilde olsun, onları giymeyi severler. Başörtüsü üzerinde harika görünürler ve ayrıca akşam ve sabah görünümleri için tasarlanabilirler. Parlak bir yaz renginden birini seçin ve onu giymeyi bırakmayacaksınız. Bantlı sandaletler ve bir hasır çanta ile şekillendirin.

Başörtüsü İçin Beyaz Yazlık Elbiseler

Beyaz elbiseler de bu yıl büyük bir trend ve şık ve rahat olan harika bir yaz kıyafeti. Görünümünüzü aydınlatmak için renkli desenli bir başörtüsü ile giyin ve isterseniz aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

tesettür yazlık elbise

Fırfırlı Tesettür Yazlık Elbiseler

Fırfırlar, özellikle renkli bir elbiseyle elbiselerde büyük bir detaydır. Hasır şapka ve terlik biçimlendirildiğinde, bir plaj tatili için güzel ve ferahlatıcı bir yaz görünümü. Öğleden sonra veya akşam mini çanta veya stilettolarla giyebilirsiniz.

Tesettür Yazlık Gömlek Elbiseler

Tesettür gömlek elbiseleri popülerdir çünkü stil ve çeşitli şekillerde giyme rahatlığı verir. Plaj aynı zamanda gömlek elbiseleri için de mükemmel bir yerdir çünkü giymek kolaydır.

Açık Renkler Giyin

Beyazda siyahtan daha havalı olacaksın. Elbette koyu renkler, özellikle siyah giymenin daha iyi olduğunu düşünen pek çok kadın var. Ama onlardan biri değilseniz, yaz güneşinde daha açık renkler giymeyi deneyin.

Doğal Kumaşlar Giyin

Tesettür yazlık elbise için pamuk, keten ve ipek yaz aylarında polyesterden çok daha serindir. Polyester de uygun olabilir. Nefes alabilir olduğundan emin olun.

Etiketler : , ,