Tesettür Uzun Kazak Modelleri

Kış Modelleri kategorisine 21 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Uzun kazak veya kalın örgü, kışın tüm kıyafetlerimizi ısıtır. Biraz geniş veya uzun stillerde giyilebilir. Her durumda, soğukla yüzleşmek için, bir veya birkaç modele bakıyoruz. Ve şık bir şekilde nasıl giyileceğini bilmek için Instagram’da görülen en güzel görünümlerden ilham alıyoruz.

Soğuk mevsim için en sevdiğimiz uzun kazaklar arasında, büyük boy model başkalarında her zaman çok iyi bulduğumuz ve bir kez denediğimiz için umutsuzluğa kapıldığımız türden bir parçadır. Nihayet tesettür uzun kazak giymek için birkaç ipucu sizler için hazırladık.

tesettür uzun kazak

Uzun Kazak Nasıl Giyilir?

  • Tesettür uzun kazak kesimi kesinlikle vücut tipinize göre ayarlanmalıdır çünkü aksi takdirde hiçbir etkisi ve stili olmayacaktır.
  • Hatırlanması gereken ilk şey, uzun kazak tüm şekillere gider, her şey kesim seçimi ve aksesuar seçimi meselesidir. Şekilleriniz yoksa, büyük boy veya V yakayı tercih edin. V yakalar, kontrast oynamak istiyorsanız güzel bir yakalı gömlek kullanın. Başka bir ipucu: Kemer, mideyi gizlemek için iyi bir aksesuar olabilir.
  • İnce kadınlar için vücudu saran uzun kazaklar figürünüzü güzelleştirir. İnce ve botlarla giymekte tereddüt etmeyin. Kadınsı etki garantilidir.

Son olarak, küçük olanlar için, sizi daha da küçük gösterme eğiliminde olacak aşırı boyuttan kaçının. Kalçanın altındaki uzunluğu benimseyin. İşte başörtüsü ile büyük boy kazak nasıl giyilir;

Kot Pantolonla En Basit Şekilde Şekillendirin

Rahat hissetmenin yanı sıra, bu kıyafet aynı zamanda rahat görünecek ve her gün giymesi kolay. Bunun hakkında çok fazla düşünmenize gerek yok. Sadece kotunuzun biraz bol giydiğinize emin olun, böylece kazağı rahatça sokabilirsiniz.

Kazak Yeterince İnceyse Pantolonunun İçine Sokun

Büyük boy kazağı pantolonunuza sokmak çoğu kız için daha rahat bir seçenektir. Ancak uzun kazak daha kalınsa, bir kısmını pantolonunuzun içine sokun.

Etiketler : , ,