Tesettür Trençkot Modelleri 2020

Günlük Giyim kategorisine 13 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür trençkot modelleri 2020, her gardırop için bir elyaftır, hem kendimizi değişen hava koşullarından korumak hem de stillerimizi göstermek için harikadır.

Günümüzde, geleneksel koyu renkten, pembe, haki gibi sofistike tonlara kadar geniş bir trençkot yelpazesi bulunmaktadır. Tesettür trençkot modelleri 2020, soğuk günlerde sıcaklık sağlayacak ve yağmurlu günlerde ıslanmasını önleyecektir. Ve elbette trençkotlar, uzun etekler, pantolonlar, maksi elbiseler gibi diğer mütevazı kıyafetleriniz kadar harika, abaya ve başörtüsü ile harika görünüyor.

Neden Trençkotlar?

Bu klasik tarz uzun ceket herkesin favorisidir. Peki neden trençkot tercih etmelisiniz?

  • Kot pantolonla harika görünmektedir
  • Zamanı geçmediği için her zaman modadır
  • Genellikle dayanıklı kumaştan yapılmıştır
  • Sizi yağmurdan ve soğuk havalardan korumak için astarlı suya dayanıklıdır

Trençkot Giymek

Trençkot, modası geçmeyecek klasik bir üründür. Tarzınıza uygun olanı bulun ve yıllarca her yerde giyin.

Nötr Renk

Haki, bej veya krem gibi nötr renkteki bayan trençkotu çok yönlü bir parçadır ve tesettür, üstler, pantolonlar, etekler, kot pantolonlar ve ayakkabılarınızla eşleşmesi kolaydır. Ayrıca geniş aksesuar ve ayakkabı seçenekleriyle giyme özgürlüğü sağlayacaktır.

Tesettür trençkot modelleri

Uzun veya Kısa

Kırpılmış veya diz boyu trençkotlar kot pantolonlarla en iyi şekilde görünse de maksi etekler veya özel dikilmiş pantolonlarla da giyebilir ve içinde harika görünebilirsiniz. Daha uzun bir paltoyla, vücudunuzu uzatmak için topuklu veya bot giymek isteyebilirsiniz.

Fırfırlı

Bugün trençkotların giderek daha şık ve modaya uygun hale geldiğini görüyorsunuz. Tasarımlar, sofistike ve benzersiz bir görünüm vermek için fırfırların veya diğer detayların eklenmesiyle değişir. Fırfırlar ceketin önünde, kolunda veya alt kısmında olabilir. Bunlar, başka türlü iş benzeri görünüme kadınsı bir dokunuş katıyor.

Desen veya Baskılı

Gardırobunuzla uyumlu olacak bir renk bulun. Pek çok şeyle güzel görünecek çok yönlü bir seçim için siyah, lacivert, karamel veya krem ​​düşünün. Desenli veya baskılı bir palto da alarak görünümünüzü renklendirebilirsiniz.

Etiketler : , ,