Tesettür Stil İpuçları

Genel kategorisine 11 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Başörtüsü, birçok Müslüman gardırobunda temel bir unsurdur; bu, çoğumuzun her gün olmasa da düzenli olarak bir tane giydiği anlamına gelir ancak stil söz konusu olduğunda tüm başörtüsü eşit yaratılmaz. İster geleneksel görünümlere sadık kalmayı tercih edin, ister gardırobunuz söz konusu olduğunda çağdaş olmaya istekli olun, bugün sizi tesettür stil İpuçlarını nasıl kombinleyeceğiniz konusunda yardımcı olacak bir dizi stil ipucuna götürüyoruz.

Aksesuarları Kullanın

Süslenmiş veya renkli bir iğne kadar basit bir şeyle, dokunuş ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, dışarıdaki hava ne olursa olsun zahmetsizce zamansız bir görünüm için yazın bir güneş gözlüğü veya kışın kalın bir yün atkı ile bir görünümü tamamlamayı deneyin.

Renklendirin

Tek tip bir görünüm oluşturmaya gelince, renk en büyük müttefikiniz veya en kötü düşmanın olabilir. Neyse ki, farklı başörtüsü stilleri yelpazemizle, kıyafetinizin geri kalanına uygun bir tasarım bulmak kolaydır. İster topuklu günlük bir kot pantolon isterse önemli bir gün için özel bir gece elbisesi.

Farklı Uzunluklara Uyum Sağlayın

Başörtüsü tasarımlarının belirli bir uzunlukta giyilmesi gerekmez. Ruh halinize, duruma veya kıyafetinizin geri kalanına bağlı olarak, başörtüsünü farklı şekillerde takmak kolaydır. İster toplu iğne ile ister iğne olmadan, göğsünüzde veya mücevherlerinizi vurgulamak için sıkıştırın.

tesettür stil

Yeni Bir Şey Dene

Tesettür stil koleksiyonunuzun temel bir parçasıysa ancak yeni bir şeyden hoşlanıyorsanız, neden ufkunuzu genişletip kadife türbanları denemiyorsunuz? Bu şık baş örtüsü, kıyafetinizi yerinde ve uygun şekilde mütevazı tutacaktır.

Bir başörtüsü takmanın tekrarlayıcı olması gerekmez. İster renk paletinizi değiştiriyor olun, ister sadece farklı bir şekilde şekillendiriyor olun, başörtüsü modası söz konusu olduğunda düzinelerce farklı kombinasyon vardır. Bu yüzden yaratıcı olun ve özgüveninizin parlamasını sağlayın.

Etiketler : , ,