Tesettür Spor Giyim Modelleri

Günlük Giyim kategorisine 18 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

İslami kıyafet kurallarından ödün vermeden, içinde bulunduğunuz her türlü spor aktivitesine uyacak şekilde seçebileceğiniz mütevazı tesettür spor giyim çeşitleri bulunmaktadır.

Seçenekler sınırsızdır, ayrıca çok iyi kalitede ve durumlar için mükemmeldir. Spor salonunun yanı sıra sokakta da giyebilirsiniz. Ayrıca piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir büyük beden tesettür spor giyim yelpazesi bulunmaktadır. Bu aralık, tasarımı daha iyi vücut kapsama alanı sağladığından ve standart beden ölçüsü için yeterince bol olduğundan, sade kadın spor kıyafetleri için uygundur.

İslami tarzda mütevazı giyinmeyi tercih etmek, içeride veya dışarıda herhangi bir fiziksel aktiviteye katılabileceğiniz anlamına gelmez. Eminiz birçoğunuz aerobik yapmak, yüzmek, tenis oynamak ya da sadece mahallede koşmak veya dolaşmak istersiniz. Günümüzde, pazarda özellikle tesettür için hem iç hem de dış mekan aktiviteleri için harika olan çok çeşitli mütevazı kadın spor kıyafetleri bulunmaktadır. Eşleşen başörtüsü dahil genellikle 3-4 parça eşofman takımı gelirler, ne kadar kötü olabilirler! Malzemeler, nefes alabilirlik ürünüdür, ihtiyaç duyulan konfor seviyesini sağlamak için yoğun faaliyetler için bile uygundur, ancak bol bir şekilde tasarlandıklarından her zaman mütevazı kalırlar.

tesettür spor giyim

Doğru Kadın Spor Giysilerini Seçmek İçin Altı İpucu

  • Yorucu fiziksel aktiviteler sırasında vücudunuzu özel olarak tasarlanmış kadın spor giysileriyle destekleyin. Uygun spor kıyafetleri vücut duruşlarını geliştirmeye yardımcı olur ve çok daha etkili ve keyifli egzersiz yapmanızı sağlar.
  • Boyut ve uygunluk önemlidir. Uygun bir spor kıyafeti vücudunuza rahatça oturmalıdır. Bol bir spor kıyafeti isteyeceksen de, takılıp düşebileceğin için flop olmayan birini bulun. Sıkı aktif giysiler vücut parçalarınızın serbest hareketini kısıtlayabilir. Bu, vücudunuzu her zaman oksijenli tuttuğundan, fiziksel aktiviteler sırasında önemli olan kan akışını da engelleyebilir.
  • Rahat ve işlevsel oldukları için hafif, nefes alabilen, nemi emen malzemelerden yapılmış aktif giysiler bulun. Kolayca küçülmeyecek, hapsolmayacakları veya solmayacakları için dayanıklı olan powermax malzemeden (likra, naylon ve spandeks karışımı) yapılmış egzersiz pantolonları tercih edin.
  • Spor giyim konusunda uzmanlaşmış saygın şirketleri tercih edin, çünkü bu tür şirketler bu alanda kendileri için bir niş oluşturmuşlardır. Genelde dayanıklı ve rahat spor kıyafetleri sağlarlar, ancak biraz değerliler, ancak ödediğiniz parayı alırsınız.
  • Saygın ve yerleşik spor giyim markaları genellikle biraz daha geniş olduğundan, spor salonu veya yoga stüdyosundan koşu veya ormanda yürüyüşe kadar iyi bir şekilde yansıtacak aralığı seçin. Bazı aktif giysiler bir antrenman için giyilebilir ve gündelik bir görünüm için giyilecek kadar şıktır. Hala şık görünürken stüdyodan sokağa, pilatesten ayak işlerine kolayca tercüme edilebilecek mütevazı bir spor kıyafeti bulmanız bir avantajdır.
  • Eğer spor meraklısıysanız, iyi görünmek ve iyi hissetmek aslında performansınızı büyük ölçüde artırır. Bu nedenle, performansınızı artırmak için en iyi ve en akıllı kadın spor kıyafetlerini alın.

Etiketler : , ,