Tesettür Sonbahar Kombinleri

Kış Modelleri kategorisine 25 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Merhaba Sonbahar! Sabah uyanıp taze esintiyi tenimizde hissediyoruz, sonra öğlen sıcaktan ölüyoruz ve piknik yapmak için masada yemek yediğimiz için kot pantolon ve trench kot giydiğimiz için pişman oluyoruz. Bu durumu sadece siz mi yaşıyorsunuz? Hayır. Sonbahar kapıları yavaş ama emin adımlarla çalıyor, yaz geceleri ve uzun günler geride kalmasaydı, Sonbaharın en sevilen mevsim olduğunu söyleyenir ama her geçen gün buna alışıyoruz ve sıcaklığının tadını çıkarıyoruz. Peki tesettür sonbahar kombinleri nelerdir?

Yaz ve sonbahar gardırobunuz arasında sorunsuz geçiş yapmanız için bugün sizlerle bazı ipuçları paylaşacağız. Yalan söylemeyeceğiz, bir numaralı şey en iyisi olmaya devam ediyor: muhteşem bir trend haline gelen katmanlar halinde giyinmek. Aslında, bir ceket veya süveter eklemekten daha kolaydır. Dahası, kış henüz tam olarak gelmediği sürece, Sonbahar katmanları ile bunu başarabiliriz.

tesettür sonbahar kombinleri

Bir gömlek veya dantel üst, bazı mevsimler için, dantel tüm yıl boyunca giyilebilir. Belki etnik bir tunik. Ayrıca beyaz kot pantolon, karanlık günleri aydınlatır veya haki pantolon, hemen hemen her şeyde kullanılır. İkincisi, onları sezon ortası kıyafetlerinizle eşleştirin. Tesettür sonbahar kombinleri zevkinize ve tarzınıza göre göz atın;

  • Çok uzun olmayan ince ve biraz bol bir kazak: etnik bir bluz, ipek bir bluz veya basit bir gömlek üzerinde mükemmel olacaktır.
  • Uzun ve ışıltılı bir yelek: İpek askısız bir üst veya dantel bluzu ısıtacaktır.
  • Deri ceket: Sizi sıcak tutar ve siluetinizi yapılandırır.
  • Kısa ve dar bir ceket: Sizi gösterişli gösterecektir ve tam Sonbahar mevsiminde giyebileceğiniz modeller arasındadır.
  • Dar kollu küçük bir ceket: Diğer ceketlere göre daha sportiftir ve daha popüler ceket modelleri arasındadır.

Sitemizde, yazlık kıyafetlerinizi kullanarak sonbahar gardırobunuzu seçmenize ve hazırlamanıza, buna ihtiyaç duyabilecek birinin tadını çıkarmanıza ve etiketlemenize yardımcı olacak bazı blog yazarlarının ilham verici stilleri bulunmaktadır! Hemen diğer makalelere bir göz at.

Etiketler : , ,