Tesettür Sonbahar Kıyafet Kombinleri

Kış Modelleri kategorisine 22 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür sonbahar kıyafet ile muhtemelen hepimiz cazip satışlara ve vitrinlere bakıyoruz. Bizim için başörtüsü, mütevazı bir şekilde üst üste giyebildiğimiz için sonbahar favori bir mevsimdir. Katmanlama son trend haline geldiğinden, birçok seçeneğimiz var. Yeni öğeler üzerinde giyim bütçelerinin tamamını harcamadan önce yapabileceğiniz çok şey var. Bu nedenle, yazlık giysilerinizi paketleyip saklamadan önce, başörtülerin gardırobunu yazdan sonbahara geçirmeleri için 7 basit ipucu burada.

Tesettür Sonbahar Kıyafet Fikirleri

  • Yazlık maksi elbiseleri paketlemeyin. Altına daha kalın tozluklar veya dar kot pantolonlar gibi katmanlar ekleyin ve bu serin günler için uzun botlar ekleyin. Üstüne bir ceket, kuşaklı bir ceket veya deri ceket giyin.
  • Maxi hırka ve kimonoya yatırım yapın. Sonbahar için daha kalın kumaş kimonolar ve ince örgü hırkalar veya panço kullanın, böylece aşırı ısınmazsınız.
  • Farklı kumaş ve dokularda tozluk ve skinny jean pantolonlar satın alın, böylece bunları hava şartlarına göre giyebilirsiniz.

tesettür sonbahar kıyafet kombinleri

  • Siyah, beyaz ve ten rengi gibi nötr renklerin yanı sıra koyu bordo vb. gibi daha zengin kış tonları satın alın.
  • Yazdan sonbahara geçerken açık yaz renklerini koyu kış renkleriyle karıştırın. Örneğin beyaz veya koyu mor gibi daha zengin bir kış rengiyle giyilebilir.
  • Boynunuza daha kalın baskılı eşarplar veya şallar ekleyin. Sade bir başörtüsü takıyorsanız, kontrast veya benzer renkli bir eşarp ekleyin.
  • Açık parmak sandaletlerinizi ve parmak arası terliklerinizi uzun botlarla değiştirin. Bütçeniz ne yapmanıza izin veriyorsa, farklı renklerde birkaç çift satın alın.

Gördüğünüz gibi, yazlık gardırobunuzu sadece katmanlara ayırıp farklı dokular, daha zengin renkler ekleyerek sonbaharda uzatabilirsiniz, böylece kışlık giysiler için paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Tesettür sonbahar kıyafet hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki yazıları kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,