Tesettür Sonbahar Kıyafet Fikirleri

Kış Modelleri kategorisine 21 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Yeni sezonla birlikte yeni trendler geliyor. Tesettür için moda dünyasında olup bitenlerden bağımsız olarak kendi belirli trendlerimizi takip ediyoruz. Bu yılın trendleri, hayvan baskılarından, kahverengiden kristallere kadar her şey tarzınıza uyacak şekilde uyarlanabilir, mütevazı bir şekilde giyilebilir ve moda trendlerine ayak uydurmanıza yardımcı olabilir. Burada, tesettür sonbahar kıyafet fikirleri vermek için bu sezon bazı önemli trendlere bakacağız. İşte tesettür sonbahar kıyafet fikirleri;

Kahverengi Tonları

Kahverengi yeni siyah olacak. Bronzdan çikolata kahvesine denenecek pek çok kahverengi ton var. Farklı kahverengi tonları katmanlanabilir ve çok şık görünebilir.

Hayvan Baskıları

Hayvan baskıları bu sezon geri dönüş yapıyor. Bir hayvan baskısı dokunuşu gerçekten bir kıyafet ortaya çıkarır. Leopar, zebra veya yılan baskısı olsun, hayvan baskılı bir başörtüsü çok şık ve zarif görünebilir. Katman oluştururken, hayvan baskısını düz renklerle dengeleyin.

Tesettür sonbahar kıyafet

Kristaller

Ayakkabıdan aksesuarlara kadar her şeyde bu sezon hala çok fazla kristal görmeye devam edeceğiz. Kristaller genellikle özel günler için giyilir, ancak daha sonra bir kolye veya maksi eteğin altındaki uzun botlar gibi minimumda tutmanız gerekebilir.

Baskılı Eşarplar

Baskılı eşarp yazdan itibaren devam edecek. Asya moda dünyasında bu eğilim bir süredir var. Sade tamamlayıcı veya zıt renklerde fularlı bir tunik veya ceket, başörtüsü dahil kıyafetin geri kalanıyla harika görünecek.

Tüvit ve Ekose

Tüvit ve ekose bu sezon hayvan baskılarına bir alternatif olarak görülmekte. Ekose gömlekler ve elbiselerden tüvit ceketlere veya eşleşen 2 parçalı takım elbiselere kadar seçim yapabileceğiniz çok şey var. Bu trend, iş kıyafetleri veya daha resmi etkinlikler için harikadır. Tesettür sonbahar kıyafet fikirleri hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki yazılarımızı kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,