Tesettür Şifon Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 25 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte şifon ürünleri daha fazla görmeye başladık. Özellikle de gömleklerin neredeyse tamamı şifon tercih ediliyor dersek çokta abartmış olmayız. Hem görsel anlamda hem de kullanışlı yapısıyla şifon gömlekler bu sezona damga vuracak gibi duruyor.

Şık Tesettür Şifon Gömlek Kombini

Şık Tesettür Şifon Gömlek Kombini

Tesettür şifon gömlek modelleri rahatlığına düşkün, sıcak havalarda kendini bunatacak kıyafetlerden uzak duran tesettürlü bayanlar için ilk tercih konumunda. Şifon gömlekler geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede açık renkli ürünleriyle ön plana çıkıyor. Bu noktada pudra ve krem en fazla tercih edilen renkler diyebiliriz. Bunun yanına ek olarak beyazı da eklemek gerekiyor. Beyaz renkli ürünlerin genelde siyah yakalarla birlikte kullanıldığını da söylemeliyiz. Siyah yakalar beyaz şifon gömleklerde gerçekten şık bir görüntünün oluşmasını sağlıyor ve eteklerle kombinlendiğinde tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar başarılı bir görsellik oluşabiliyor.

Tesettür şifon gömlek modelleri fiyonk detayının da bolca kullanıldığı bir koleksiyon diyebiliriz. Gömleklerin boyun bölgesinde kullanılan fiyonk, görsel anlamda ürüne çok fazla şey katıyor ve normalden daha zarif bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Biraz daha renkli giyinmek isteyenler için ise tavsiyemiz pembe ve yeşil renkli ürünler oluyor. Yeşil şifon gömleklere fazlasıyla yakışmakla birlikte kolayca kombinlenebildiği için de size önemli bir avantaj sağlıyor. Pembe ise gündelik yaşam için yapacağınız kombinlerde size sade fakat bir o kadar da şık bir görüntü kazandıracaktır.