Tesettür Şapka Modelleri

Aksesuar kategorisine 22 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Şimdi, modern kadınlar için en iyi şapkalı başörtüsü stillerinden bahsediyoruz. Hepimizin bildiği gibi, bu modern dünyada her gün moda dünyasında birçok değişiklik olduğunu gördük. Ve hayatımız farklı icatlarla karşılaşıyor ve en büyük keşfin internet olduğunu görüyoruz. Bu yazıda modaya uygun kadınlar için en iyi tesettür şapka modellerinden bazılarını paylaşıyoruz.

Gerçek bir Sonbahar – Kış modası hüneri olan şapkalar, zarif bir alternatif olarak kendilerini kanıtlıyor. Bir bere veya örgü kafa bandından daha şık görünürler. Başörtünüzün üzerine giyildiğinde, tüm görünüme çok fazla stil katın. İşte tesettür şapka modelleri hakkında bilgiler;

Ayık Bir Model Seçin

Her şeyden önce, ölçülü, klasik ve zamansız bir modeli tercih edin. Gardırobumuzun geri kalanıyla birleştirmesi daha kolay olacak nötr bir renk seçebilirsiniz. Siyah veya kahverengi en çok tercih edilen renkler arasındadır. En cesur renk için bordo modaya uygun ve özellikle esmerler için güzel gözükebilir. Günlük kıyafetlerle eşleşmesi daha zor olacak ve sizi yorabilecek çok belirgin detaylardan, zincirlerden, tüylerden, gösterişli renklerden kaçınıyoruz.

tesettür şapka

Stilleri Karıştırmaya Cesaret Edin

Şapkanın şık yanını kırmaktan çekinmeyin. Modaya uygun bir siluet verecek ve bu aksesuarı genel görünüme düşmeden daha erişilebilir hale getirecek olan gündelik giyim, kot pantolon ve spor ayakkabı gibi gündelik kıyafetlerle eşleştirin.

Basit Tutun

Şapka güçlü bir aksesuardır, hemen işlenmiş bir görünümün yanılsamasını veren bir karakter parçasıdır. Bu yüzden kıyafeti aşırı yüklemenize gerek yok, bir aksesuarı vurgulamayı seçtiğinizde daha nötr bir kıyafeti tercih edersiniz. Silüetiniz için düz renkler, doğal tonlar, bej, kahverengi veya daha hareketli bir görünüm için siyah, gri ve bordo renkleri tercih edebilirsiniz. Tesettür şapka modelleri hakkında daha fazla bilgi için diğer yazılarımızı kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,