Tesettür Polar Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 2 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür polar ceket, bir giyim eşyasındaki en rahat kış kucaklamasıdır. Gerçekten rahat, sıcak ve giyilmesi gerçekten çok kolaydır. Sadece rahat değil, aynı zamanda tarzınız giyerken çekici görünecek. Tesettür polar ceket nasıl giyileceğine dair harika fikirler arıyorsanız, sizler için biraz göz attık ve listeler haline getirdik.

Polar Ceketinizin Altına Bir Kapüşonlu Giyin

Sizi sıcak tutması da garanti edilen günlük rahat bir görünüm için, polar ceketinizi kapüşonlu giyebilirsiniz. Bence kapüşonlular tembel günler boyunca herkesin gardırobunda olmalı ya da bütün gün rahat hissetmek istediğiniz günler. Kapüşonuzu ceket yakasının üzerine getirin. Böylelikle katmanlama kolaylaşır.

Polar Mont

Polar montlar, daha fazla ifade vermenin veya daha şık giyinmiş görünümlerle yün giymenize yardımcı olmanın güzel bir yoludur. Neredeyse her şeyle giyilebilirler. Kot pantolonların yanı sıra deri pantolonlarla gerçekten harika görünüyorlar.

tesettür polar ceket

Polar Astarlı Pilot Ceketleri

Polar astarlı pilot ceketler bir klasiktir. Cesur ve zarif bir stil istediğinizde bu ceket giymek için uygundur. İnanılmaz derecede ısınıyorlar, ama aynı zamanda gerçekten harika görünüyorlar. Bunları kazaklar ve kapüşonlarla rahat bir şekilde giyebilir veya bir balıkçı yaka ve gösterişli botlarla kombinleyebilirsiniz.

Yüksek Boyunlu Fermuarlı Polar Ceketler

Başörtüsü tarzı polar ceketler görmemizin bir başka yolu ya da bu örnekte kazaklar da başörtülü yüksek boyunlu giyilmesi. Gerçekten şık, modern görünüyor ve sizi ani bir esintiden koruyacak. Onları kot pantolon ve spor ayakkabılarla veya en sevdiğiniz bol paçalı pantolonlarla şekillendirebilirsiniz.

Başörtüsü Polar Ceketle Kombinlemek

Daha havalı ve daha güncel görünmek istediğinizde fermuarı kaldırabilirsiniz. Ardından başörtüsünün altını polar ceketinize yerleştirin. Bu tarz çok şık ve kot pantolon, spor ayakkabı veya bol paçalı pantolonlara çok yakışıyor.

Etiketler : , ,