Tesettür Pileli Etekler İle Şık Kış Kıyafetleri

Etek kategorisine 29 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Çok uzun zamandır modası geçmiş bir parça olduğu düşünülen pileli etekler bu yıl yankılanan bir geri dönüş yapıyor. Zira tesettür pileli etek, birçok giysi parçasına uyum sağlama avantajına sahiptir ve tek bir stille sınırlı değildir. Basit tişörtlerde olduğu gibi kazaklarda da işe yarar. Rock, bohem ve hatta spor kıyafetleri giyilebilir!

Pileli Etekler Nasıl Giyilir?

Pileli eteklerinizi nasıl giyersiniz? Geçtiğimiz birkaç sezondur, tesettür pileli etek gardırobumuzda yer alıyor. İlkbahar / yaz aylarında çok gördüğümüz ancak kışın da giyilebilen bir etek. Uzun veya midi, düz veya baskılı, büyük veya oldukça ince modelleri vardır.

tesettür pileli etek

Düzgün giyilmezse çok fazla hacim kazandıran ve bu nedenle şişman görünmenizi sağlayan bir etek türüdür. Kışın, katmanları kullanma eğilimindeyiz ve onu şık bir şekilde giymek her zaman kolay olmuyor! Bu yüzden size daha uygun olan uzunluğu, sizi daha ince ve uzun gösteren renkleri, etek kumaşını, kesimi aklınızda bulundurun. Şimdi pilili etek nasıl giyilir? Aşağıda pileli eteklerden oluşan en şık ve trend şık kış kıyafetleri seçkimiz var. Kış kıyafetinizi geliştirmek için notlar alın ve biraz ilham alın.

Son trendlerle sokak stilinden sofistike görünümlere kadar giyildiğini görüyoruz. Şifon, kadifeden örme kumaşlara kadar çeşitli kumaşlarda gelir. Pilelerin bakımı zor olabilir, ancak etiketlerdeki bakım talimatlarını izleyerek buna değer. Uzun pileli etek tesettür ile giyilebilecek oldukça mütevazı bir tarzdır. Modern stillerle bugünlerde birçok farklı renk ve dokuda satın alabilirsiniz. Şeklinize uyan ve mütevazı bir şekilde uyan pileli bir etek stili bulun, daha sonra süveterler, şık bluzlar, blazerler ve farklı durumlar için pek çok başka yöntemle onu birçok şekilde şekillendirebilirsiniz.

Etiketler : , ,