Tesettür Ofis Giyim İpuçları

Kombinler kategorisine 6 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Ofis, haftada 5-6 gün gittiğiniz ve her gün 9-12 saatinizi orada geçirdiğiniz bir yerdir. Tesettür ofis giyim, sadece şık değil aynı zamanda rahat bir şekilde giyinmek de zorunludur. Burada, büyüleyici bir görünüm için tesettür ofis giyim ipuçlarını sıraladık.

Ofis Giyim İçin En İyi Tesettür

Kadınlar, kişiliklerine zarafet kattığı için tesettür giymeyi severler, ancak doğru tesettür stilini seçmek çok önemlidir. Başörtüünüzü şekillendirmenin en iyi yolunu seçmek çok önemlidir. İmajınızı ve kişiliğinizi güçlendirmek istiyorsanız, alternatif günlerde farklı başörtüsü görünümleri deneyin. Çeşitli başörtüsü ve eşarplar mevcuttur. Ofise gittiğinizde mütevazı ama profesyonel görünmeniz gerekiyor. Kıyafeti seçerken mükemmel renk koordinasyonunu ve iyi bir başörtüsü stilini göz önünde bulundurmanız gerekir. Size yardımcı olabilecek bazı seçeneklerimiz var.

Zarif Patron Tarzı

İster CEO, ister Süpervizör, Müdür veya Ast olun, hepiniz kendi kapasitenizde patronsunuz. Yani, bir patron hanımefendi gibi giyinmeli ve davranmalısınız. Harika bir hafta başlangıcı için, Pazartesi günü, siyah kloş pantolonlardan ödün veren büyüleyici bir kıyafet giyin.

Bununla birlikte, nötr bir blazer ve vinil topuklu ayakkabılar harika bir seçim olacaktır. İyi bir görünüm için, ceketinizden daha açık olan bir başörtüsü takmanızı ve görünümü basit bir el çantasıyla tamamlamanızı öneririz.

tesettür ofis giyim

Tesettürlü Çiçekli Kıyafetler

Çiçekler kadınların favorisidir. Öyle değil mi? Her mevsime ve duruma uyarlar. Yazın canlı çiçek baskıları göz alıcı, ancak sonbaharda estetik baskılar da çoğumuzun kalbini taşıyor. Açık bej çiçekli elbise, kahverengi diz boyu çizmelerle birleştirildiğinde büyüleyici görünüyor. Şifon bej tesettür ve bileklik deri çapraz askılı çanta, bu görünümü başka hiçbir aksesuarın yapamayacağı şekilde tamamlıyor.

İş İçin Tesettürlü Siyah Kıyafet

Siyah, her kadının gardırobunda olması gereken bir renktir. Ofiste ne giyeceğine karar veremeyeceğin günler olduğunda siyah kıyafetini çıkar ve başörtüsü seç. Siyah bir elbise ile hemen hemen her renkli fular takabilir ve görünümünüzü sağlayabilirsiniz. Çok monokrom veya daha çok sıkıcı bir görünüm yarattığı için siyah kıyafetli siyah başörtüsü takmaktan kaçının.

Etiketler : , ,