Tesettür Mont Modelleri

Ceket kategorisine 23 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tarzından ödün vermeden sizi sıcak tutacak suni kürk mantolar da dahil olmak üzere seçilmiş kışlık tesettür mont modelleri mevcuttur. Klasik tarzda iyi bir kışlık mont seçin, o zaman her yıl bir kışlık mont almak zorunda kalmayacaksınız.

Çok yönlü, işlevsel ve şık bir kışlık tesettür mont modelleri bulmak, özellikle sizi sıcak ve rahat tutacak ve aynı zamanda herhangi bir kıyafetle şık görünecek bir ceket bulmak istiyorsanız bu bazen zordur. Alışverişe başlamadan önce, mükemmel kışlık montu bulmak için bu ipuçlarına göz atın.

Bölgenizdeki İklimi Düşünün

Kışlık paltonuzun kış fırtınalarında ve ilkbahar yağmurlarında giyilmesini istiyorsanız, çıkarılabilir yünle kaplı bir kışlık mont harika olabilir. Kışın soğuk havalardan uzak tutmak için suni bir kürk manto veya kapüşonlu uzun kaban mükemmel olabilir.

tesettür mont modelleri

Kumaşı Aklınızda Bulundurun

Kışlık montlar yün, kaşmir karışımı, suni kürk, deri veya kuş tüyü gibi çeşitli farklı malzemelerden yapılır. Bir kumaşın nefes alabilirliği ve soğuk havalarda yalıtım yeteneği, malzemelere bağlı olarak önemli ölçüde değişir. Giyerken rahat hissedeceğiniz bir kumaş seçin. Yün, mevcut en sıcak malzemelerden biridir. Ayrıca çok çeşitli renklerde boyanabilir, gardırobunuzu tamamlayacak birini bulmanızı kolaylaştırır. Bu malzeme kışlık montlara bir sınıf ve sofistike dokunuş katar ve zıt renkli bir eşarp ile eşleştirildiğinde harika görünür.

Zamansız Stiller

Çabuk modası geçmeyecek kışlık montlar satın alın. Özellikle nötr renklerde klasik tarzdaki montları bulun. Dayanıklı ve her zaman şıktır. Çizmelerle eşleştirilmiş uzun düz veya renkli eşarp, baştan aşağı sıcak kalmanın şık bir yolunu sunar.

Çok Yönlü Renkler

Odak noktanız gardırobunuzdaki hemen hemen her şeyle uyumlu ve yine de harika görünmenizi sağlayan bir kışlık mont bulmaksa, siyah kaşmir palto veya deri trençkot gibi üzerine giyilebilecek nötr renkli kışlık palto deneyin.

 

Etiketler : , ,