Tesettür Modası İle Kot Giymenin Şık Yolları

Pantolon kategorisine 23 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür ile kot pantolon giymek size şık bir görünüm kazandıracaktır. Tesettür ile kot pantolon giymenin birçok yolu vardır. Ancak başörtüsü ile giymek için mükemmel bir şık kot pantolon bulmak bazen çok zor olabilir. Sıska bacaktan, normalden geniş kesime kadar seçebileceğiniz birçok kot pantolon stili vardır. Biraz daha fazla harcamaya ve rahat, iyi tasarlanmış ve yapılmış bir pantolon almaya değer. O zaman da iyi uyacaktır. Kotların kesimine ve tarzına özen gösterilmelidir. Tüm kot pantolon stilleri ve kesimleri her kişiye ve vücut şekline uymaz ve yine de mütevazı görünmez. İşte başörtüsü ile kot pantolon giymenin yolları.

Tesettür Kot Giyim İpuçları

  • Skinny kot pantolonların giyilmesi zordur fakat çok şık görünmektedir. Skinny kot pantolon için çok uzun olmanız veya onunla yüksek topuklu ayakkabı giymeniz gerekir.
  • Açık bir abaya altına dar kot pantolon giyebilir, üst yarısını kapatabilir ve belinize bir kemer takabilirsiniz. Bu, skinny kot pantolon giymenin zarif ve şık bir yoludur.

tesettür ile kot pantolon

  • Boyfriend kot pantolon giymek ve mütevazı görünmek için çok rahat. Günlük bir sokak stili görünümü için onları orta uzunlukta bir hırka ve bazı spor ayakkabılarla bir araya getirebilirsiniz. Daha akıllı bir görünüm için bir blazer ve biraz topuklu giyin.
  • Doğru renk kombinasyonu ile renkli kotlar güzel görünebilir. Düz gömlek ve baskılı tesettür giyin.
  • Denim kumaşı sevmiyorsanız, bol miktarda yumuşak denim kumaş görünümü vardır, bunların çoğu jeggings olarak satılır ve yumuşak, esnek ve çok rahat denimden yapılır. Jeggings çok rahattır ve abaya veya uzun gömlek elbisenin altına giymek için harika görünür.

Tesettür ile kot pantolon giymenin birkaç ipucunu öğrendiniz. Daha fazla bilgi için sitemizdeki Kot İle Tesettür Giyim Nasıl Olmalı? makalemizi okuyabilirsiniz.

Etiketler : , ,