Tesettür Midi Etekler Nasıl Giyilir?

Etek kategorisine 18 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Çoğu başörtüsü, kendileri için uygun olmadığı varsayılarak midi eteklerden uzak duracaktır. Ancak bu, onları nasıl giydiğinize ve görünüm konusunda rahat olup olmadığınıza bağlıdır. Tesettür midi etek nasıl giyileceğine dair bazı ipuçları bulmak için okumaya devam edin.

Midi eteğin düştüğü yer boyunuza bağlıdır. Tesettür midi etek dizlerinin hemen altına, baldırın ortasına düşebilir. Rahat olduğunuz bir stil ve uzunluk önemlidir. Daha kısa bir boydaysanız ve maksi eteklerde boğulmuş hissediyorsanız, midi etek sizin için mükemmel olabilir.

Midi Eteğin Altına Ne Giymeli?

Burada birkaç seçeneğiniz var, Kalın opak tayt veya tozluk giyebilirsiniz. Ancak bacak şeklinizin tayt veya tozluk içinde görüneceğini unutmayın. Böylece yine sizin için doğru olduğunu ve rahat edeceğinizi düşündüğünüz şekilde giyin. Midi eteği giymenin en sevdiğimiz yolu ve muhtemelen mütevazı yolu uzun botlarla eşleştirmektir. Bu sezon uzun botlar popüler hale geldi. Çizmeler bacaklarınızın şeklini gizlemekle kalmayacak, aynı zamanda midi etekle birlikte çok şık görünecek. Ayrıca bir çift tozluktan toplanmış bir görünüm elde edebilirsiniz, sadece biraz daha büyük ve daha uzun bir çift satın alın. Giyildiğinde bacaklarınızın şeklini gizlemek için bacaklarınızın dibinde toplayın. Bu görünüm, katmanlanması kolay olduğu için Sonbahar için harika olacaktır.

tesettür midi etek

Tesettür midi etek, tam etek veya kalem kesim olarak gelebilir. Tam bir etekle bir bluz veya blazer gibi biraz daha yapılandırılmış bir şey giyin. Ayrıca midi etekle, rahat bir hırka giyerek ve ardından deri bir ceketle üste katlayarak modern, katmanlı bir görünüm deneyin. Baskılı bir midi etek giyerseniz, ayakkabınız için renklerden birini ve uyumlu bir görünüm için ona uygun düz bir başörtüsü seçin. Bu yazının, başörtüsü ile midi etek giymeyi denemeniz için size ilham vereceğini umuyoruz.

Etiketler : , ,