Tesettür Kot Pantolon Kombinleri

Pantolon kategorisine 9 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Kot pantolonlar, tesettürlü bayanların da tercih edebilecekleri parçalar arasında yer alıyor. Her kadın ve erkeğin gardırobunda bulunması gereken bir parça olan kot pantolonlar ile 2018 kış sezonunda da birbirinden güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Kazaklar, trikolar, uzun kollu tişörtler, bluzlar ve gömlekler ile birbirinden güzel tesettür kot pantolon kombinleri oluşturabilirsiniz. Kot pantolonlarda birçok farklı model seçeneği bulunuyor. Dar paça, bol paça, düşük bel, yüksek bel gibi modellerde, tesettür tarzınıza uygun kombinler yaratmanız mümkün. İşte onlardan bazıları…

tesettur-kot-pantolon-kombinleri-

Tesettürlü bir bayanın, günlük hayatta hemen her yere giderken kullanabileceği bir kombin. Arkadaşlarla buluşmaya giderken, aile ile öğle yemeği buluşması ya da ofis için uygun kombin seçenekleri arasında. Kot pantolon ile şık bir tarz oluşturamam diye korkuyorsanız, bu tarz kombinlerden ilham alabilirsiniz. Pudra tonlarındaki şifon tunik ile kombin edilen bu dar paça kot pantolon, tesettür kot pantolon kombinleri arasında yerini alıyor.

Yine benzer renklerde, dar bir kot pantolon. Dar pantolonlar tesettür kombinlerde de kullanabileceğiniz modeller. Özellikle uzun gömlekler ve uzun tunikler ile dar kot pantolonları kombin edebilirsiniz. Şık ve modern duruşunun yanında günlük bir tarza da uyum sağlayan bu pantolonlar ile şık ve havalı tesettür kombinler oluşturabilirsiniz.

tesettur-kot-pantolon-kombinleri-
Bol pantolonlar ile tesettür kombinler oluşturamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsanız. Resimdeki gibi bol ve dökümlü bir kot pantolonu, yine üzerindeki gibi uzun hırka ve yelekler ile kombin ederek, sportif şık tesettür kot pantolon kombinleri oluşturabilirsiniz.