Tesettür Kot Ceket Kombinleri

Ceket kategorisine 5 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Şimdiye kadar bilmiyorsanız, her mevsim işe yarayabilecek bir giysi parçası oldukları için denim ceketlerin her kadının dolabında olması gerektiğini söylemek için buradayız. Bu nedenle, daha fazla zaman kaybetmeden, dışarısı soğuk ya da sıcak olsun, başörtüsü ile bir tesettür kot ceket giymenin ve muhteşem görünmenin yollarını sizlerle paylaşacağız.

Etekli Kot Ceket Giyin

Tüm vücut tiplerine uyan bir görünüm varsa, etekle eşleştirilmiş tesettür kot ceket. Neden tüm vücut tiplerinde işe yaradığını söylüyorum, peki çünkü kot ceketinizi uzun pileli bir etekle giyebilir veya hatta büyük boy bir kot ceketle daha cılız bir görünüm elde edebilirsiniz.

tesettür kot ceket

Tulum İle Kot Ceket Giyin

Bu, kot ceket görünümünü başörtüsü ile kombinlemenin başka bir harika yoludur; tulum. Dolabınızda tulum yoksa, tüm yıl boyunca giyebileceğiniz başka bir elyaf olmaları nedeniyle kullanmanız gerekir. Büyük boy bir tesettür kot ceket, tulum ve bir çift spor ayakkabı ile rahat bir görünüme gidebilirsiniz.

Havalı Bir Başörtüsü Stili İçin Büyük Boy Kazak İle Kot Ceket Giyin

Hava biraz soğuduğu için, denim ceketinizi en sevdiğiniz örgü kazak ve kabarık bir fularla eşleştirmenizi öneririz. Bu kıyafetin gerçekte ne kadar sıcak olacağını küçümseme.

Kot Ceketinizi Elbiselerle Giyin

İster kışın uzun kazak ister uzun yazlık elbise olsun, denim ceketinizi bir elbise ile eşleştirmek kesinlikle tesettür görünümünüzü güncelleyebileceğiniz bir yoldur.

Büyük Boy Kot Ceketinizi Skinny Jean Pantolonlarla Giyin

Geniş paçalı kotların giderek daha fazla hakim olduğunu biliyoruz, ancak dolabın arkasındaki favori skinny jean pantolonunuzu unutmayın. Bu görünüm, havalı bir başörtüsü görünümü için özellikle büyük boy bir kot ceketle iyi gider.

En Sevdiğiniz Kot Pantolon İle Denim Ceket

Denim ceketinizi tesettürünüzle giymenin havalı yolları listemiz, denim görünümü olmadan tamamlanmış olmayacak. Kot ceketinizi en sevdiğiniz kot pantolonla eşleştirin.

Etiketler : , ,