Tesettür Kolsuz Kazak Trendi!

Kış Modelleri kategorisine 13 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Sıcaklıklar nihayet soğurken, kışlık giysilerinizi giyme zamanı. Örgü kazaklar, paltolar, botlar, ama hepsinden önemlisi kazak modelleri! Ancak bu yıl, çok özel bir sezon ortası parçasından bahsedeceğiz: tesettür kolsuz kazak.

Stilistler, vazgeçilmez moda parçası yapmak için, sezonun olmazsa olmazı yapan küçük detaylar eklediler: apoletler, mücevher düğmeleri veya inciler. Her halükarda, modacılar bunu hemen kabul ettiler ve görünümleri daha ilham verici olamazdı! Seçiminiz ne olursa olsun, kolsuz kazak kıyafetinize biraz şık ve hava katacak. Nasıl giyeceğinizden emin değil misiniz? Panik yapmayın, size bazı fikirler vereceğiz!

tesettür kolsuz kazak

Kolsuz Kazak Nasıl Giyilir?

  • En sevdiğimiz görünüm: kabarık kollu kazak modelleri, gevşek beyaz bir gömleğin üzerine giyebilirsiniz.
  • Hava izin verdiği sürece, maksi baskılı uzun kollu bir elbise ile düz bir kazak giyilebilir. Ayrıca kot pantolon ve spor ayakkabı üzerine basit uzun beyaz bir gömleğin üzerine giyilebilir.
  • Bu sonbahar-kış, bu modaya uygun parça, uyumlu ince örgü üst ve pantolon setine mükemmel bir şekilde uyacak.
  • Güzel bir üstünüz olduğunda ancak göğsünüzde çok sıkı olduğunda giyebileceğiniz en akıllı parçadır. Bu size daha fazla koruma sağlar.

Sadece hangi dış giyimin belirli bir kolsuz elbise ile en iyi şekilde eşleştirileceğini bilmelisiniz. Elbisenin üst kısmı sıkıysa veya göğüs bölgesinde elastik bir kırışık varsa, alanı kaplayabilecek kısa bir kazak giyebilirsiniz. Yelek ve hırka gibi kolsuz kazak, giydiğiniz her şeyin üzerine giyebileceğiniz bir şeydir ve çoğu zaman çok güzel görünen bir kıyafete sahip olursunuz. Bu kategoride yelek daha popüler bir seçenek olabilir ama yıllar içinde kolsuz kazak popülaritesini görmeye başladık. Bu tesettür kolsuz kazak kıyafet fikirlerini denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Kıyafetlerin çıkarılması kesinlikle kolaydır.

Etiketler : , ,