Tesettür Kış Kombinleri

Kış Modelleri kategorisine 16 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Bu kış başörtüsü modasını takip etmenize gerek yok ve herhangi bir tesettür mağazasından kolayca satın alabileceğiniz ilginç baskılar, karikatür tasarımları ve çiçek baskıları deneyebilirsiniz. Pek çok kadın, özellikle kış aylarında başörtüsü ile kıyafetlerin nasıl şekillendirileceğini gerçekten anlamıyor. İşte size tüm internette popüler olan tesettür kış kombinleri fikirlerini getiriyoruz.

Deri Ceket Görünümü

Uzun maksi bir elbise giyebilir ve üstüne deri bir ceket giyebilirsiniz. Görünümü tamamlamak için zarif bir başörtüsü ile eşleştirin. Bu görünüm sadece modaya uygun değil, aynı zamanda rahat. Deri ceketi iyi bir kot pantolon ve stilettolarla da şekillendirebilirsiniz.

Uzun Kaban Bakışı

Bu gerçekten de kış aylarında başörtüsü ile deneyebileceğiniz en popüler ve akıllı görünümlerden biridir. Botlarla eşleştirilmiş kalın kumaştan siyah bir ceket, akşam görünümü için iyi gider. Görünümünüze renk katmak için, görünümünüzü tamamlayacak pastel renkli bir başörtüsü giyin.

Balıkçı Yaka Bakışı

Ten rengi başörtüsü bir balıkçı yaka ve yarım kollu bir ceketle eşleştirin. Bu görünüm sizi eksiksiz gösterecek ve sizi kış soğuklarından kurtaracak. Herhangi bir tesettür mağazasından cilt renginize uygun başörtüsü satın alabilirsiniz.

Tayt Görünümlü Tesettür

Taytlar uzun bir ceket, uzun bir hırka ve hatta uzun bir tunik ile eşleştirilebilir. Her kadının gardırobunda iyi bir tayt gereklidir. Bu görünüm daha açık tonlara gidiyorsanız gündüz, koyu renklerden hoşlanıyorsanız geceleri giyilebilir. Akıllı bir çanta bu görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Bu görünüm sakin ve basit olduğu için, onu canlandırmak için göz alıcı bir başörtüsü ekleyebilirsiniz.

tesettür kış kombinleri

Geleneksel Gömlek Görünümü

Bir kot pantolon ve beyaz veya siyah spor ayakkabı içeren bir gömlek giyebilirsiniz. Beyaz renkli bir gömlek giyin ve sarıklı bir başörtüsü ile eşleştirin. Daha şık hale getirmek için görünümünüze bir kolye de ekleyebilirsiniz. Tesettür kış kombinleri, tesettür mağazalarında oldukça yaygındır, bu nedenle onları kolayca bulabilirsiniz.

Etiketler : , ,